رژیم لاغری سریع

درمان اختلالات گوارشی به طور طبیعی

اگر اختلالات گوارشی دارید، از پزشک خود بپرسید که آیا می توانید قبل از روی آوردن به داروهای تجویزی، ابتدا جایگزین های طبیعی را بررسی کنید.

مکمل ها و کفایت رژیم غذایی از عوامل اصلی کنترل سلامت دستگاه گوارش یا دستگاه گوارش هستند. مکمل های طبیعی مواد مغذی خاصی را که دستگاه گوارش انسان فاقد آنهاست و به آنها نیاز دارد، در اختیار بدن قرار می دهد. به عبارت دیگر غذای بدن را تامین می کنند و گاهی علائم را از بین می برند.

اگر در حال خرید آنلاین برای درمان های طبیعی هستید، به دنبال محصولاتی باشید که به طور طبیعی روند بهبودی را بهبود می بخشد و احتمال کمبود را از بین می برد. داروهای طبیعی می توانند (در بسیاری از موارد) تمام نیازهای تغذیه ای شما را برآورده کنند. به یاد داشته باشید: افرادی که یکی از اعضای خانواده آنها از اختلال گوارشی رنج می برد، بیشتر در معرض ابتلا به این اختلال هستند. برای سال ها، این به “ژنتیک” نسبت داده می شود که تا حدی گمراه کننده است. آیا کمبود ژنتیکی شما را دچار اختلالات گوارشی می کند یا کمبود ژنتیکی در توانایی شما در جذب مواد مغذی اختلال ایجاد می کند و در نتیجه باعث ناراحتی گوارشی می شود؟

اختلال گوارشی کرون –

اختلال گوارشی معروف به بیماری کرون، یک بیماری التهابی روده است. تعداد افرادی که از این بیماری رنج می برند با سرعت در حال افزایش است. نه تنها روده کوچک و بزرگ، بلکه سایر قسمت های بدن را نیز تحت تأثیر قرار می دهد.

اگرچه بیماری کرون را می توان به روش های دیگری درمان کرد، اما موثرترین و موفق ترین آنها محصولات طبیعی مانند آبلن هستند. با توجه به دشواری تشخیص بیماری، توصیه می شود که عوامل زیر را در نظر بگیرید و با پزشک خود مشورت کنید.

علائم و نشانه ها از اختلالات گوارشی یا کرون: استفراغ، تهوع، اسهال، خستگی، درد شکم، مدفوع شناور، کاهش وزن، گرفتگی شدید!

هنگامی که به دنبال مکمل های طبیعی برای مبارزه با بیماری کرون هستید، مطمئن شوید که آنها مواد مغذی زیر را در اختیار شما قرار می دهند: ویتامین B3، ویتامین A، ویتامین D، منگنز، ویتامین C، ویتامین B1، ویتامین B6، منیزیم، ویتامین E، ید، اسید فولیک، بیوتین.

ویتامین C یک آنتی اکسیدان است که به روش های درمانی کمک می کند.

ویتامین B1 به عملکرد بافت و اعصاب کمک می کند. همچنین به تبدیل قند خون به سلول کمک می کند.

ویتامین D3 به اصلاح اختلالات پوستی، اسکلرودرمی و پسوریازیس کمک می کند و به جذب کلسیم کمک می کند.

ویتامین B2 به متابولیسم اسیدهای آمینه و اسیدهای چرب کمک می کند و از تشکیل آب مروارید جلوگیری می کند.

بنابراین اگر از هر گونه اختلال گوارشی رنج می برید، راه ساده درمان آن استفاده از یک مکمل با کیفیت است.

دسترسی مکمل های طبیعی برای مبارزه با اختلالات گوارشی به راحتی در فروشگاه های مواد غذایی سالم یا بازارهای آنلاین موجود است. وب‌سایت‌های زیادی وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها محصولات خریداری کنید. شما می توانید برای یک ماه کافی با قیمت بسیار مقرون به صرفه و بسیار ارزان تر از داروهای مصنوعی تهیه کنید. معمولا خرید بطری های بیشتر باعث صرفه جویی در پول شما می شود. توصیه می شود محصول را فقط از یک فروشنده معتبر و معتبر خریداری کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر