درخواست ویژه زهرات نعمتی از کمیته پارالمپیک به کجا رسید؟


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، زهرا نعمتی قهرمان ۳ دوره پارالمپیک تیراندازی کشورمان پس از پارالمپیک توکیو استراحت کرد و در تمرینات و مسابقات تیم ملی تیراندازی دیده نشد. این عدد شایعات زیادی را در مورد زهرا نعمتی به وجود آورد اما او حدود یک ماه پیش در جلسه کمیته ملی پارالمپیک در جمع خبرنگاران حاضر شد و اعلام کرد که هیچ برنامه ای برای حضور در بازی های پاراآسیایی ندارد و فقط در هیئت مدیره بازی های آسیایی حضور دارد. قصد دارد شرکت کند

زهرا نعمتی راه و هدف خود را انتخاب کرد و می داند در آینده چه می خواهد به دست آورد اما فدراسیون هنوز نقش مربی این قهرمان را مشخص نکرده است و او همچنان تمرینات روزانه خود را دنبال می کند. هونگ سونگ هو، سرمربی تیم ملی کره هفته گذشته در مصاحبه ای اعلام کرد زهرا نعمتی تمرینات خود را با ما آغاز کرده تا در مورد سرمربی اش تصمیم گیری شود. حالا شنیده می شود بحث نعامتی مربی گریبانگیر همه ورزشکاران مطرح شده و ممکن است کادر فنی تیم ملی ورزشکاران دستخوش تغییرات اساسی شود.

در این مورد رئیس فدراسیون تروکمان در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس گفت: زهرا نعمتی برای تعیین مربی خارجی به کمیته ملی پارالمپیک مراجعه کرد و کمیته ملی پارالمپیک این درخواست را پذیرفت و در حال حاضر داریم. رزومه مربیان مایل، و ما در حال بررسی همکاری با ما هستیم. ما یک مربی در سر داشتیم و با او صحبت کردیم که بیاید و او موافقت کرد اما بعد از چند روز اعلام کرد که نمی تواند به ایران بیاید.

وی افزود: دو مربی را زیر نظر داریم که پس از بررسی به کمیته ملی پارالمپیک معرفی می کنیم و پس از تایید پارالمپیک یکی از این مربیان را تا آمدن زهرا نعمتی و حضور پاراتیروکمان منصوب می کنیم. من یک مربی خارجی دارم.”

زهرا نعمتی در پاسخ به این سوال که آیا سرمربی خارجی مربی تیم ملی می شود یا مربی تیم ملی، گفت: باید ببینیم نظر مربی بعدی در مورد ایران چیست. او ممکن است بگوید من فقط مربی برکت من خواهم بود یا باید با تیم کار کنم. از سوی دیگر، از دیدگاه باراتیرکمان، مهم این است که ببینیم چه می شود. در حال حاضر نمی توانیم با قطعیت چیزی بگوییم.

شعبانی باهر افزود: باید برای سنجش توانایی و توانمندی های شخصی مربی بیاید و با کمیته فنی صحبت کند که چه تصمیمی بگیریم. باید ببینیم دو مربی می توانند در تیم ملی کار کنند یا نه؟ یا یک نفر سرمربی می شود و بقیه مربی می شوند. اینها مسائلی است که پس از بررسی باید درباره آنها فکر کنیم و تصمیم بگیریم.

انتهای پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید