داو از 500 امتیاز برای درآمد بالا ، تعداد مشاغل بهتر ، فراتر رفت


شاخص های عمده وال استریت روز پنجشنبه با تقویت سهام فناوری و نتایج فصلی قوی بانک مرکزی آمریکا و والگرین افزایش یافت ، در حالی که داده های اقتصادی بهتر از حد انتظار برخی نگرانی ها را در مورد افزایش تورم برطرف کرد.

در ساعت 12:08 بعد از ظهر ET ، میانگین صنعتی داوجونز 499.56 واحد یا 1.45 درصد به 34877.37 واحد رسید ، S&P 500 با 67.63 واحد یا 1.55 درصد به 4،431 ، 43 افزایش یافت و Nasdaq Composite با 237.63 واحد یا 1.63 درصد به 14.809.26 رسید. به

سیتی گروپ ، بانک مرکزی آمریکا و مورگان استنلی از تخمین های درآمد سه ماهه فراتر رفتند ، این امر با انتشار ذخایر بیشتر برای پوشش خسارت وام ، همراه با معاملات وحشتناک ، تأمین سرمایه خالص و فعالیت های تجاری که به سود آنها می افزاید ، کمک کرد.

سهام آنها بین 0.1 تا 3.3 درصد افزایش یافت. پس از آنکه زنجیره داروخانه درآمد سه ماهه چهارم را گزارش کرد و سود را بر اساس پیش بینی ها تعدیل کرد و رشد 11 تا 13 درصدی را پیش بینی کرد ، Walgreens Boots Alliance Inc. 5.9٪ افزایش یافت و به S&P 500 و Dow رسید.

آندره باخوس ، مدیر عامل New Vines Capital LLC در برناردسویل ، نیوجرسی می گوید: “قدرت بازار امروز تا حدی بر درآمدهای بهتر از حد انتظار استوار است.”

همه 11 بخش عمده S&P پیشرفت کردند ، که 9 مورد بیش از 1 gained افزایش یافت. شاخص راسل 2000 با ظرفیت پایین 1.3 درصد اضافه شد.

مورگان استنلی از جمله شرکت هایی بود که درآمد آنها بیش از حد انتظار بود و به افزایش سهام کمک کرد.
گتی ایماژ

بیشترین افزایش از طریق نامهای رشد از جمله Facebook Inc. ، Microsoft Corp. ، Apple Inc. و Google-Alphabet بوده که بیش از 1 grew رشد داشته است.

جان آگوستین ، سرپرست سرمایه گذاری در هانتینگتون خصوصی گفت: “به نظر می رسد کمی FOMO (ترس از باختن) وجود دارد ، اما در بازارها گسترش یافته است ، خریداران در مقیاس بزرگ سهام می گیرند و قطعا این یک امر سالم است.” بانک

تحلیلگران انتظار دارند شرکت های بزرگ تجاری آمریکا سود سه ماهه قوی خود را گزارش دهند و بر اظهارنظر شرکت ها در مورد نحوه مبارزه با افزایش هزینه ها ، کمبود نیروی کار و اختلال در زنجیره تامین تمرکز خواهند کرد.

لوگوی Walgreens در تابلوهای تبلیغاتی خارج از فروشگاه دیده می شود
سهام والگرینز با 5.9 درصد افزایش نسبت به S&P 500 و Dow پیشی گرفت.
گتی ایماژ

در همین حال ، داده ها نشان می دهد که تعداد آمریکایی هایی که برای دریافت مزایای بیکاری درخواست کرده اند به کمترین میزان در 19 ماه گذشته کاهش یافته است ، در حالی که یک گزارش جداگانه نشان می دهد که قیمت تولیدکنندگان در ماه سپتامبر کاهش یافته است.

گزارش ها یک روز پس از افزایش شدید قیمت مصرف کننده در ماه سپتامبر منتشر شد و افزایش نرخ بهره فدرال رزرو را بیشتر تقویت کرد.

باخوس گفت: “(شکایات بیکار) بهتر از حد انتظار ظاهر شد ، که خوب است … با این حال ، ما شرایطی داریم که اگر بازار کار به سرعت بهبود یابد ، سرمایه گذاران این را اقساطی دیوانه وار می خوانند.”

افرادی که ماسک می زنند در یک نمایشگاه کار صف کشیده اند
تعداد آمریکایی هایی که برای دریافت مزایای بیکاری درخواست کرده اند در هفته 4 اکتبر 2021 به کمترین میزان در 19 ماه گذشته رسید.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

بعد از اینکه بیمه درمانی پیش بینی درآمد تعدیل شده در طول سال را از واحد Optum خود ، که مدیریت مزایای دارو را مدیریت می کند ، افزایش داد ، شرکت UnitedHealth Group Inc 4.3٪ افزایش یافت.

تعداد مسائل پیشرفته در NYSE 4.07 به 1 و در Nasdaq به 2.37 تا 1 کاهش یافت.

شاخص S&P 29 بالاترین سطح 52 هفته ای را ثبت کرد و هیچ پایین ترین سطح را ثبت نکرد ، در حالی که Nasdaq 61 اوج جدید و 28 پایین پایین را ثبت کرد.

دیدگاهتان را بنویسید