دانیل رز راسل ، بازیگر “میراث ها” او را مورد تمسخر قرار می دهد. بعد از آن ، امید در فصل 4 چه می شود


میراث برگشت ، عزیزم! پس از کوتاه شدن فصل 3 سریال CW Supernatural ، چهار قسمت پایانی فصل در فصل 4 منتشر شد که با قسمت اول امشب “این بار باید یکی را انتخاب کنید” آغاز شد. و با شروع قسمت ، هوپ مایکلسون (دانیل رز راسل) به چندین موضوع جدی می پردازد. اما بزرگترین آن این است که او ممکن است مجبور به تبدیل شدن به یک قبیله ، ترکیبی از خون آشام ، جادوگر و گرگینه شود ، که به این معنی است که او باید (موقت) بمیرد.

راسل با دکیدر اذیت کرد: “شما امید را به روشی کاملاً جدید خواهید دید.” “من نمی توانم منتظر بمانم تا مردم بالاخره ببینند که هوپ با این چیزهایی که از آنها اجتناب کرده بود آشتی می کند.”

در یک ساعت و خرابکاران از این نقطه گذشته اند، دانش آموزان مکتب سالواتوره ، اسقف اعظم خود مالیور را ، تنها با یک اسیر گرفتند: او در قالب یک دانشجوی خود است ، و هوپ دوباره معشوق ، دوباره لاندون (آریا شاه قاسمی) است. آنها با هم طرحی دو جانبه ارائه می دهند: همانطور که مدیر اصلی آنها آلاریک (مت دیویس) و دانش آموز کالب (کریس لی) وارد ذهن مالیور می شوند ، امید و MG (کوئینسی فوز) به لطف جادویی از پشت سر می روند. از لیزی (جنی بوید) و جوسی (کیلی برایانت). سرانجام ، آلاریک و کلب متوجه می شوند که لندون واقعی هنوز در داخل مالیور قرار دارد ، اما این اطلاعات را از هوپ حفظ کنید. و در این بین ، هوپ از شانس یافتن لندون برای نجات جان ام جی خودداری می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد انتخابهای عالی که امید در قسمت با آن روبرو شد – و همچنین انتخابهای بعدی – ادامه مطلب را بخوانید.

تصمیم گیرنده: چهار مورد اول برای هوپ به اندازه کافی بزرگ هستند ، زیرا او شروع به مبارزه با پتانسیل تبدیل شدن به یک ستاره کرده است … بدیهی است ، انتظارات زیادی برای شخصیت های نمایش و طرفداران وجود دارد ، اما به عنوان بازیگری که در واقع نقش Hope را بازی می کند ، این تغییر احتمالی چگونه برای شما نزدیک شد؟

دانیل رز راسل: در واقع فوق العاده بود. من این شخصیتی را که مدت ها در آن بازی می کردم دوباره تعریف کردم و نوعی انرژی راکد را که با او احساس می کردم از بین بردم و در نهایت با او رابطه جدیدی ایجاد کردم ، که هنوز در حال یافتن آن هستم. بنابراین چالش زیبایی بود.

برای پرش برای اولین بار ، کار در برابر رودخانه لندون چگونه بود؟

در واقع ، بسیار سرگرم کننده بود. وقتی دیدم آریا در فصل گذشته شخصیت خود را در حال بازتعریف مجدد قرار داد ، همکاری با یک بازیگر بسیار خوشحال کننده بود. او کار فوق العاده ای با Landon / Malivore شرور انجام داد ، که فکر می کنم طرفداران واقعاً آن را دوست خواهند داشت.

به طور کلی ، به نظر می رسد قسمت اعظم قسمت اول این است که بدانید چگونه می توانید از شر اعتیاد خود به لندون خلاص شوید. حالا که شروع به رها کردن کرده است ، این برای او چه می کند؟ یا هرگز نمی تواند به طور کامل تسلیم شود؟

نمی دانم آیا او می تواند تسلیم شود یا نه. رابطه و عشقی که او نسبت به او دارد تصمیماتی است که او در مورد خود و سرنوشت خود می گیرد. با این حال ، من می گویم که او بسیار جدا از لندون ساخته شده است. تنها تحقق و قدم گذاشتن در این سرنوشت ، میراثی که او – که همه ما مدتها پیش بینی کرده بودیم. تصمیم او بسیار است و او به شدت به خارج از لندون متکی است و بیشتر بر عشق خود برای نجات افرادی که ممکن است آنها را بشناسد تمرکز می کند.

پیچ و تاب قسمت این است که لندون این است هنوز در مالیور است و آلاریک و کلب در مورد آن دروغ می گویند. به محض اینکه هوپ واقعاً بفهمد ، به طور بالقوه با همه این روابط چه خواهد کرد؟

آره. منظورم این است که قطعاً همه چیز پیچیده می شود. من فکر می کنم رابطه او با آلاریک بسیار پیچیده تر از سایر روابط است. که یکی از پویایی های مورد علاقه من برای بازی است. من از پویایی هوپ و آلاریک خوشم می آید و احساس می کنم واقعاً از فصل 1 تا به حال آنقدر با هم کار نکرده ام. بنابراین واقعاً خوب بود که گاهی اوقات بتوانم آن رابطه پر فراز و نشیب را داشته باشم. کمی پرتنش باشید ، اما خوب هم باشید. لحظات بسیار زیبایی در حال نزدیک شدن به آنهاست. بنابراین این واقعاً جالب است.

میراث -
عکس: THE CW

می خواستم در این مورد از شما بپرسم زیرا او واقعاً به عنوان یک شخصیت پدر ، مربی او شروع کرد. در این مرحله ، آیا آنها برابرتر هستند؟ رابطه را چگونه می بینید؟

بسیار پیچیده است. در واقع ، این س goodال خوبی است که من اغلب اوقات نمی پرسم. به نوعی ، من آنها را برابر می بینم ، اما فکر می کنم همیشه بخشی از هوپ و آلاریک وجود دارد که احساس می کنند ارتباط پدر و دختر وجود دارد. من فکر می کنم هوپ از بسیاری جهات به آلاریک احترام می گذارد. و من فکر می کنم آلاریک به امید احترام می گذارد و با دیدن این که این رابطه به همان اندازه پیچیده است ، استعاره ای است از عوارض زندگی مردم و شیوه ای که خانواده ها هرگز بریده و کامل نمی شوند. و دیدن پیشرفت روابط پیچیده یکی از بهترین لذت های بازی Hope بود.

چند قسمت آخر فصل 3 و در اینجا بسیار زیبا بازی می شود ، واقعاً در سه گانه امید ، لیزی و جوزی غوطه ور شده است. کار با کیلی برایانت و جنی بوید در آن صحنه ها چگونه است؟

خوب بود. من واقعاً دوست دارم که امید دوستان دارد. و من فکر می کنم این واقعا در سال گذشته تقویت شد و دیدم که چگونه لیزی و جوزی واقعاً از امید حمایت می کنند. دیدن این که آنها نیز برای او مبارزه می کردند واقعاً خوشایند بود. در دو قسمت اول ، مطمئناً می بینید که رابطه شروع به کار کرد تا زمانی که آنها قول حمایت از او را در تمام این فراز و نشیب ها دادند و مطمئناً هم انجام می دهند.

در اواخر قسمت ، این صحنه واقعاً شگفت انگیز وجود دارد که در آن لیزی از هوپ می خواهد تا هنگام خواب بنشیند ، که به نظر من با توجه به روابط متضاد آنها بسیار بزرگ به نظر می رسد. نظر شما در مورد این قوس بین آنها چیست و بازی در آن صحنه چگونه بود؟

من رابطه بین هوپ و لیزی را دوست دارم. این یکی از روابط مورد علاقه من است. و من فکر می کنم این جایی است که آنها در دو سال گذشته در آنجا بوده اند و فقط با دیدن لحظات بسیار انسانی ، این یک لحظه بسیار انسانی و زمینی است که شبیه این است ، “هی ، شاید فقط برای آن من با من بمان” دارم از چیزی می گذرم و امید همان “بله ، البته” است. بسیار زیباست که همیشه از جنبه ماوراء طبیعی چیزها فاصله بگیرید و فقط این شخصیت ها را به عنوان یک انسان ببینید.

در مقابل این طیف ، ما جوسی را در رابطه با فنچ در این قسمت کار می کنیم ، اما این امر Merge را نیز باز می گرداند. از دید تماشاگران ، به نظر می رسد که جوسی می تواند با Merge برخورد کند ، Hope می تواند با trridrid برخورد کند ، ممکن است نوعی ارتباط از نظر سرنوشت های جادویی وجود داشته باشد. آیا چیزی است که باید منتظر دیدن آن در ادامه فصل باشیم؟

فکر نمیکنم. سفر امید کمی بزرگتر از برخی روابط در اینجا و آنجا بود. بنابراین ، اگرچه او با افراد اطراف خود با این موضوع برخورد می کند ، اما به شدت بر سرنوشت خود متکی است. جوسی دقیقاً همین احساس را دارد ، مخصوصاً در رابطه با فینچ ، که برای او در اولویت است. به نوعی ، به نوعی ، احساس می کنم ما شاهد مواجهه آنها با این چالش های ماوراء طبیعی هستیم.

در حالی که ما در دوستی ها زندگی می کنیم ، من واقعاً از دوستی هوپ و کلیو لذت می برم … کار با Omono چگونه است؟ و این دو شخصیت چه چیزی را به ذهن متبادر می کنند؟

پویایی هوپ و کلیو مورد علاقه من بود که سال گذشته با آن بازی کردم. Omono افزودنی فوق العاده ای برای بازیگران ما بود. داستان او این قطعه پازل گمشده بود که داستان ما مدتها به آن نیاز داشت. منظورم این است که داشتن شخصیت جدیدی برای پیش بردن داستان بسیار دل انگیز بود و همکاری با Omono عالی است. بنابراین بسیار هیجان زده هستم که ببینم این رابطه چگونه پیش می رود.

من می دانم که این قسمت ها مدتی قبل فیلمبرداری شده اند و بدیهی است که آنها برای فیلمبرداری در COVID چالش بزرگی بودند. آیا اکنون که به قسمت های فصل 4 نزدیک می شوید کمی ساده تر شده است یا این همان چیزی است؟

این یک نوع ترس در مورد رفتن به محل کار هر روز است. به خصوص به عنوان بازیگران و افرادی که در این منطقه بسیار در معرض خطر هستند ، فقط بدون ماسک و وسایل خود … این چیزی است که ما برای مدت زمان طولانی با آن روبرو خواهیم شد ، فقط با توجه به طبیعت جهان. اما من می گویم که مردم واقعاً محدودیت خود را با محدودیت های COVID پیدا کرده و روابط ما را در دنیای جدیدی از هالیوود تعریف می کنند. به نوعی ، دیدن اتحاد مجدد کل بشریت و افرادی که حتی پس از همه گیری همه گیر بازگشتند ، بسیار خوب است ، زیرا وفاداری بسیار زیبا بود.

ما بی صبرانه منتظر آن هستیم ، زیرا ما اساساً فصل 3 را در اینجا به پایان می بریم و سپس به فصل 4 می رویم … در مورد دسته بعدی قسمت های Hope که او سعی می کند برای همیشه یکبار Malivore را شکست دهد ، چه چیز دیگری می توانید بحث کنید؟

شما امید را به روشی کاملاً جدید خواهید دید. من فکر می کنم طرفداران عاشق شیوه جدیدی از هوپ خواهند شد. من درست در پایان فصل یا فکر می کنم شروع فصل 4 برای او احترام قائل شدم و فکر می کنم هواداران نیز دقیقاً همین احساس را خواهند داشت. من نمی توانم منتظر بمانم تا مردم سرانجام هوپ را با این چیزهایی که از آنها اجتناب کرده بود آشتی کنند

این مصاحبه برای وضوح و طول انجام شده است.

میراث پنجشنبه ساعت 9/8c از شبکه CW پخش می شود.

کجا را باید نگاه کرد میراث

دیدگاهتان را بنویسید