داجرز غولها را شکست می دهد تا بازی 5 را در سری NLDS خود مجبور کنند


لوس آنجلس – لس آنجلس داجرز در مواجهه با دومین بازی حذفی در کمتر از یک هفته ، همین رویکرد آرام و خونسرد را حفظ کرد.

52،935 طرفدار آنهایی بودند که خوب بودند و سه شنبه شب پیروزی 7-2 مقابل سانفرانسیسکو جاینتز را جشن گرفتند تا بازی قاطع 5 را در سری NL خود مجبور کنند.

موکی بتس توانست در سه ران پیش برود و رانندگی کند و ویل اسمیت نیز عمیق پیش رفت تا فصل را برای مدافع عنوان قهرمانی سری جهانی زنده نگه دارد. داجرز سنت را شکست داد لوئیس در بازی NL Wild Card چهارشنبه گذشته.

بتس می گوید: “همه به نوعی خونسرد و آرام بودند و می خواستند بازی کنند.” “اینطور نیست که ما ناگهان شروع به ضربه محکم تر به او کنیم یا او را بیشتر پرتاب کنیم یا سریعتر او را پرتاب کنیم. این همان بازی است که من انجام دادم. این فقط یک موقعیت برد-برد است. ”

سپس داجرز با 106 برد به سانفرانسیسکو باز می گردد تا پنجشنبه شب بار دیگر با 107 برد به مصاف غول ها برود و برنده به مصاف آتلانتا در سری مسابقات قهرمانی NL برود. شجاعان روز سه شنبه میلواکی را حذف کردند.

موکی بتس در دور چهارم پیروزی داجرز 7-2 بر داجرز در بازی 4 NLDS دو دور بازی می کند.
USA TODAY Sport

اسمیت می گوید: “آنها ما را می شناسند ، ما آنها را به خوبی می شناسیم.” این بستگی به این دارد که چه کسی چیز بیشتری می خواهد. “

سان فرانسیسکو با یک بازی مقابل داجرز در یک مسابقه تاریخی که در آخرین روز فصل عادی به پایان رسید ، قهرمان NL West شد. در حال حاضر ، این رقبای تثبیت شده آماده یک مسابقه برنده هستند.

دیو روبرتز ، مدیر داجرز می گوید: “این همان چیزی است که بیس بال می خواهد.” “ما تنها نمایش در شهر خواهیم بود. اگر نبض دارید یا طرفدار ورزش هستید ، بهتر است به Dodgers-Giants نگاه کنید. ”

داجرها تنها 5 ضربه در حین باخت 1-0 در بازی 3 – دومین باری که از سری حذف شدند – برای رسیدن به آستانه حذف ، موفق شدند. لس آنجلس تا نیمه دوم سه شنبه فرصت زیادی داشت و در مجموع 12 پیروز شد تا از خروج کوتاه اما م effectiveثر از بوئلر در سه روز مرخصی حمایت کند.

بوئلر گفت: “امشب یک مثال عالی از نوع 26 مردی است که دور هم جمع می شوند و راهی برای زنده ماندن پیدا می کنند.”

بوئلر بعد از پیروزی 9-2 داجرز در بازی 2 به روبرتز رفت و گفت که می خواهد توپ در بازی 4 برای اولین بار در دوران حرفه ای خود با یک وقفه کوتاه شروع شود. سمت راست اجازه دویدن و سه شوت در 4 1/3 نوبت را داد. او چهار بازی را حذف کرد و دو بازی را در 71 زمین انجام داد.

بوئلر گفت: “در واقع ، من احساس فوق العاده ای داشتم.” “احتمالاً بهترین چیزی است که در نیمه دوم سال دارم. فردا خواهیم دید که چه احساسی دارم ، اما برای امشب احساس خوبی داشتم. ”

بوئلر پس از کنار گذاشتن ایوان لونگوریا با تک آهنگ اصلی و استیون دوگر که روی پای خود راه می رفت ، با تشویق هواداران آبی رنگ دستش را تکان داد.

داجرز در آنتونی دسکلافانی ، رئیس فعلی ، در دومین جای خود قرار گرفت. او دو دو و پنج شوت را رها کرد و دو ضربه را زد.

غول ها از شش پارچ به پنجم رفتند و تنها سه معافیت برای آنها باقی گذاشت. تا مرحله هفتم ، کرت کاسالی فقط از روی نیمکت در دسترس بود و در هشتم ضربه زد.

غولها در این سری 16-9 شکست خوردند. آنها سه ضربه در روز سه شنبه داشتند.

باستر پوزی می گوید: “در این زمان از سال ، شما با تمرینات زیادی در شب و بیرون از زمین روبرو خواهید شد.” وی افزود: “ما امیدواریم که وقتی ترافیکی در آنجا ایجاد کنید ، بتوانید بسیار موفق باشید ، زیرا گاهی اوقات این فرصت ها محدود هستند. امیدوارم پنجشنبه بتوانیم این کار را انجام دهیم. ”

باد گزنده و ثابتی که در طول بازی 3 حاکم بود ناپدید شد و تنها نسیمی خفیف باقی ماند تا پرچم ها را در مرکز زمین خرد کند.

اسمیت دومین ضربه را در مرکز هشتم به ثمر رساند و برتری را به 7-2 رساند.

بتس با یک قدم در مرحله چهارم کار را تمام کرد و فداکاری پایه او باعث شد کودی بلینگر در پنجمین گل برای برتری 5-1 به ثمر برسد.

روبرتز می گوید: “من بعد از هومر به او گفتم که بهترین نوسان او در تمام طول سال است.”

مسابقات غول پیکر به مقام پنجم رسید ، جو کلی برنده دارین روف در RBI و کریس برایانت از RBI در هشتم. پوسی ، بازیکن حرفه ای .257 در فصل بعد ، 0 را برای 4 برد.

بوئلر در ابتدا سالم بود و چهارم را پیش انداخت ، وقتی ضربه او به دلیل خطا از پای جارلین گارسیا خارج شد. بتس با یک شوت دو دور به سمت پرچم زمین سمت راست دنبال کرد و برتری 4-0 را افزایش داد.

داجرز در مرحله اول وارد تخته شد ، قهرمان NL تریا ترنر RBI با دو برابر شدن به سمت راست مرکز به طرف دیوار دوید و کوری سیگر را که کار ساده را کرد به ثمر رساند.

فداکاری کریس تیلور در دومین بازی نتیجه را 2-0 کرد.

سانفرانسیسکو در دور دوم در تک نفره متوالی توسط برایانت و لامونته وید جونیور دونده داشت اما بوئلر از چارچوب خارج شد و لانگوریا را به ضربات اشتباه کشاند و مایک یاسترزمسکی در خط دوم قرار گرفت.

آخرین فصل بعد ، داجرز در پلی آف با نتیجه 3 بر صفر پیش رفت و با شکست 3-1 به پیروزی رسید و آتلانتا را در NLCS شکست داد.

دیدگاهتان را بنویسید