خلیل ویلر ویور ، مرد نیجریه ای به جرم قتل زنجیره ای به 160 سال زندان محکوم شد


یک قاتل سریالی از نیوجرسی که از برنامه های دوستیابی برای جلب قربانیان خود در قتل 2016 استفاده می کرد ، روز چهارشنبه به 160 سال زندان محکوم شد.

خلیل ویلر-ویور ، 25 ساله ، در دادگاه شهادت داد که به قتل سه زن متهم شده بود ، اما در حالی که قاضی ایالت نیوارک را محکوم کرد ، سرپا ماند.

اعضای خانواده رابین وست و سارا باتلر پیش از آنکه ویلر-ویور از سرنوشت وی در مورد سه قتل ، اقدام به قتل و اتهام آدم ربایی ، تشدید آتش سوزی و هتک حرمت به اجساد انسانی اظهارات احساسی را بخوانند.

تیفانی تیلور ، که از یک حمله قاتل جان سالم به در برد ، آسیب خود را با سالن دادگاه در میان گذاشت.

“تمام زندگی من متفاوت است. دیگر آرایش نمی کنم ؛ من دوستی ندارم. من همیشه پارانوئید هستم اما خوشحالم که هنوز اینجا هستم. “تیلور گفت.

وی از مارک اس علی قاضی دادگاه عالی درخواست کرد: “امیدوارم هیچ گونه پشیمانی نشان ندهید ، زیرا او هیچ گونه پشیمانی نشان نمی دهد.”

قاضی دادگاه عالی مارک اس. علی صحبت می کند و خلیل ویلر-ویور را به صدور 160 سال حبس محکوم می کند.
آ؟

به گفته دادستان ، ویلر-ویور سه زن را پس از ملاقات با آنها در رابطه جنسی آنلاین خفه کرده و اجساد آنها را در شمال نیوجرسی بین سپتامبر و دسامبر 2016 انداخته است.

“متهم معتقد بود که این قربانیان برای یکبار استفاده هستند. آنها کشته شدند و سپس روزشان به گونه ای پیش رفت که گویی هیچ اتفاقی نیفتاده است. ” اما زندگی هر یک از این زنان اهمیت داشت. “

محققان از دوستان باتلر ، دانشجوی کالج ، استفاده کردند که از رسانه های اجتماعی برای ایجاد یک حساب جعلی برای جلب ویلر ویور و مونتکلر استفاده کردند.

مادر وست ، آنیتا میسون ، دختر 19 ساله آینده دار خود را به یاد آورد.

به گفته دادگاه ، زن فیلادلفیا چند ساعت قبل از کشته شدن با یک ویلر ویور سوار ماشین شد و به خانه متروکه ای در شهر اورنج پرتاب شد که قاتل در آن آتش کشید.

علیا ، در سمت چپ ، پیراهنی با عکس سارا باتلر می پوشد در حالی که در مورد محکومیت خلیل ویلر ویور به قربانی اظهارات تأثیرگذار می گذارد.
علیا ، در سمت چپ ، پیراهنی با عکس سارا باتلر می پوشد در حالی که در مورد محکومیت خلیل ویلر-ویور به قربانی اظهارات تأثیرگذار می گذارد.
آ؟

ماسون روز چهارشنبه گفت: “من هرگز لبخند ، چهره ، راه رفتن ، تمایل او به کمک به افراد بی خانمان را فراموش نخواهم کرد.” “مردم روی آخرین ماه زندگی خود تمرکز کرده اند. او قبل از مرگ یک زندگی کامل داشت. صدها نفر تحت تأثیر زندگی او قرار گرفتند و از مرگ او ناراحت شدند. “

جوآن براون ، 33 ساله ، ساکن نیوآرک ، کمتر از دو ماه بعد توسط ویلر-ویور خفه شد و جسد وی نیز در خانه متروکه نارنجی انداخته شد.

باتلر 20 ساله در حوالی روز شکرگزاری 2016 ناپدید شد و جسد او بعداً در منطقه ای جنگلی پیدا شد.

پدرش ویکتور در دادگاه به ویلر ویور بازگشت و یک پیام شخصی ارسال کرد.

– امیدوارم هر شب عذاب بکشی پسر.

با سیم های AP

دیدگاهتان را بنویسید