خبرگزاری مهر: مت دیمون به دلیل تبلیغ ارزهای مجازی مورد تمسخر قرار گرفت | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از ورایتی، مت دیمون که در تبلیغی برای تشویق مردم به استفاده از ژتون سکه شرکت کرده بود، در شبکه های اجتماعی با کم ارزش شدن این سکه ها با تمسخر مواجه شد.

رکود ارزهای رمزپایه بار دیگر باعث شد تا بازیگر برنده اسکار «شکار خوب» و «مریخ» به دلیل حضور در «کریپتو» مورد تمسخر قرار بگیرند.

در این جوک‌های آنلاین وحشیانه، کاربران در سراسر رسانه‌های اجتماعی پیشنهاد می‌کنند که اگر از توصیه دیمون برای خرید ارزهای دیجیتال پاییز گذشته پیروی می‌کردند، امروز ارزش دارایی‌هایشان تقریباً دو سوم کاهش می‌یافت.

دیمون تنها یکی از افراد مشهوری است که از این ارزهای دیجیتال پشتیبانی کرده است.

در تبلیغی که توسط مت دیمون در حضور مت دیمون ایجاد شد، Crypto بینندگان را به سفری تاریخی از مردان و زنان شجاعی می برد که در جهان تفاوت ایجاد کردند و از مردم می خواهند که شجاع ترین قسمت خود را کشف کنند. این تبلیغ به کارگردانی فرماندار پیستر در ماه اکتبر پخش شد و در تلویزیون Superb پخش شد.

ارزهای دیجیتال در هفت ماه گذشته به شدت کاهش یافته اند و سرعت کاهش به دلیل ترس از رکود تسریع شده است. بیت کوین که در نوامبر ۲۰۲۱ به نزدیک به ۶۹۰۰۰ دلار رسید، دیروز به زیر ۲۱۰۰۰ دلار سقوط کرد.