خبرگزاری مهر: شیوع کرونا در کردستان به ثبات نسبی رسیده است، اخبار ایران و جهانحسن ذبیحی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: اکنون وضعیت کرونا در کشور و شهرستان اردستان به ثبات نسبی رسیده است اما این به معنای پایان کرونا و حداقل تا چند ماه آینده نیست.اوج بیماری غیر قابل تصور.

وی با بیان اینکه این روزها جهش خاصی در ویروس مرتبط با این ویروس گزارش نشده است، افزود: در شهرستان اردستان از هفته دوم فروردین تا ۱۰ روز گذشته هیچ مورد فوت مثبت تایید شده ثبت نشده است. م. و در طول شش هفته گذشته، حتی یک مورد مرگ مشکوک به کووید وجود نداشته است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان اردستان خاطرنشان کرد: از ابتدای خردادماه تاکنون هیچ بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان های این شهرستان بستری نشده است. م. همچنین در ۱۰ روز گذشته تنها یک مورد مثبت شناسایی شده است.

الدبیحی با اشاره به کاهش پذیرش واکسیناسیون گفت: بخشی از علت کاهش پذیرش به دلیل عادی شدن شرایط فعلی است که پذیرش کاهش یافته است اما همچنان توصیه ما برای واکسیناسیون این پنج نفر است. ” سال و بزرگتر و نوبت چهارم را تجویز کنید.» ts.

یادآوری: بخش بزرگی از ثبات وضعیت فعلی ناشی از تلاش دولت برای تهیه واکسن است و مردم از واکسیناسیون استقبال می کنند.

مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان اردستان در خصوص تاثیر واکسیناسیون بر روند بیماری تاکید کرد: اثر واکسن قبلاً به اثبات رسیده است و همچنان اولویت اول را در پیشگیری دارد. دوز چهارم را برای تقویت سیستم ایمنی و مواجهه با موج احتمالی بعدی در صورت بروز توصیه می کنیم تاثیر گذار او هست.