خبرگزاری مهر: شکست سیاست های منطقه ای جهان استکبار/ ایران سربلند و قدرتمند است اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام علی درویچی شامگاه سه شنبه در گفت و گوی اختصاصی با برنامه شبکه لرستان در سخنانی با بیان اینکه بر اساس بیانات مقام معظم رهبری، نظام حاکمیتی با یک مستقل مشکل دارد، گفت: و ایران قدرتمند وی گفت: ایران کشوری مستقل است. چنگال به چشم بدخواهان است و به همین دلیل برای تضعیف این ایران هر از چند گاهی جبهه های مختلفی را سازماندهی می کنند تا بتوانند جمهوری اسلامی ایران و مردم ایران را کنترل کنند.

شکست سیاست های منطقه ای جهان استکبار

وی ادامه داد: البته مردم ایران از ابتدای انقلاب تاکنون همواره برای دستیابی به استقلال، آزادی و تحقق ارزش های اسلامی در صحنه بوده اند. بودن.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع)آ) لرستان با اشاره به اینکه مقام معظم رهبری فرمودند دشمن یک جبهه گسترده، بزرگ و ناهماهنگ را در مقابل نظام جمهوری اسلامی ایران تشکیل داد، افزود: این جبهه خصمانه علیه مدارس، مؤسسات دینی، اقتصاد، فرهنگ، تمامیت ارضی، وحدت است. ، جوانان و تولید علم. تولید برق و …

حجت الاسلام درویشی با تاکید بر اینکه باید این دشمن را بشناسیم، بیان کرد: با قدرت رسانه ای که امروز دشمن دارد در چند روز ۱۷ هزار دروغ در یکی از شبکه ها پخش کرد تا اذهان عمومی ملت ما را منحرف کند.

وی تصریح کرد: امروز بمباران دشمن شکستن باورها، انحراف از حقیقت و جلب اذهان جامعه و جوانان به سمت اهداف خود است.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع)آ) لرستان با تاکید بر اینکه دلیل دشمنی با نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران به دلیل اصل دین و اعتقادات ماست، گفت: صلابت ایران و شکست سیاست های منطقه ای استکبار جهانی از عوامل دشمنی با ایران است. ایران.

هدف دشمن تجزیه تمامیت ارضی ایران اسلامی بود

حجت الاسلام درویشی با اشاره به اینکه تامین و حفظ امنیت رژیم صهیونیستی یکی از دشمنی ها علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، افزود: هرجا دشمن احساس کند امنیت رژیم صهیونیستی در خطر است. ” در منطقه کارها و نقشه هایی طراحی می شود که بتوانند این کار را انجام دهند. «تامین امنیت تحت چنین آشفتگی و نزاع البته در تصور آنهاست.

و با اشاره به نزاع جنگ، نزاع اقتصادی، نزاع تحریم و غیره، دشمن علیه ایران اسلامی گفت: در این نزاع آخر با ائتلاف مخالفان مواجه شدیم، گروه هایی که تا کنون در مقابل یکدیگر بوده اند. بودن از نظر فکری و مذهبی با هم مشکل داشتند بودندر ایجاد این فتنه زیر یک پرچم جمع شدند.

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع)آ) لرستان در تکمیل سخنان خود به ترکیب دشمنان ایران و اسلام در فتنه اخیر اشاره کرد: آمریکا، اسرائیل، عربستان، فرانسه، آلمان، منافقین، سلطنت طلبان، گروه ها جدایی طلبی مثل کاملی، ارتش بی عدالتی، اهواز و … برشمرد و گفت: همچنین با استفاده از افراد مشخص و فریب خورده درون، میدان نبرد مشترک با ملت ایران طراحی و اجرا شد.

حجت الاسلام درویشی با بیان اینکه همه مخالفان متحد شدند و در مسیر ایجاد آشفتگی، ناامنی، هرج و مرج و تفرقه به میدان آمدند، گفت: هدف اصلی دشمنان تجزیه تمامیت ارضی ایران اسلامی است.

انقلاب اسلامی ایران رو به رشد و قوی است

گفت حدود ۲۴۰ هزار شهید داریم م وی در راستای حفظ این آب و خاک گفت: ایجاد فضای دوقطبی در جامعه، ایجاد یأس و ناامیدی، ایجاد ناامنی در کشور، به چالش کشیدن مشروعیت نظام، تبدیل ایران به سوریه و لیبی و فاصله گرفتن جوانان از نظام. جوانان. ارزش های انقلاب، تعطیلی مراکز تولیدی. پرچم گذاری کشور، ایجاد شکاف قومی و مرزی، کندی رشد اقتصادی کشور، ایجاد موانع برای دولتمردان برای حل مشکلات مردم و… از جمله دشمنان بود. اهداف در نزاع اخیر

مسئول نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل(ع)آ) لرستان با تاکید بر اینکه ایران اسلامی در همه ابعاد اقتصادی، فرهنگی و… رو به جلو است، گفت: پیشرفت در فناوری نانو، فروش نفت، تولید سلاح های بازدارنده برای دفاع از مردم، اقدامات دولت و… از جمله این حوزه ها است.

حجت الاسلام درویشی افزود: چون انقلاب اسلامی رو به رشد و قدرتمندی است، دشمن این فتنه ها را ایجاد می کند تا جلوی این رشد را بگیرد.