خبرگزاری مهر سوئد فعالیت اعضای پ ک ک را محدود کرد | اخبار ایران و جهانسوئد فعالیت شبکه را محکوم می کند پ.ک. q در این کشور همچنین اعلام کرده است که علیه پست های شبکه های اجتماعی مرتبط با پ شما در استکهلم انجام خواهید داد.

به گفته وزارت امور خارجه سوئد، این کشور اقداماتی را برای حذف و محدود کردن پست‌های رسانه‌های اجتماعی حاوی تصاویر پرچم سازمان موسوم به YPG/PKK و رهبر آن عبدالله انجام داده است. اوجالان آیا انجام دادی.

وزارت امور خارجه سوئد نیز در بیانیه‌ای اعلام کرد که در حال اقدام علیه این فعالیت است پ.ک. q زیرا چنین فعالیت هایی از طریق یک کمپین نفوذ مخرب با هدف جلوگیری از پیوستن سوئد به ناتو انجام می شود و استکهلم با چنین فعالیت هایی مخالف است.

سوئد همچنین مجموعه پ.ک. q او تروریسم را در همه اشکال آن محکوم کرد لیندیوزیر امور خارجه گفت: او هرگز از این گروه تروریستی حمایت نکرده است. م. و یک ویدیوی دستکاری شده برای برقراری ارتباط با پی. q q ما به شدت آن را رد می کنیم.»

برخی از اکانت های شبکه های اجتماعی مرتبط با یگان های مدافع خلق (YPG) و حزب کارگران کردستان (PKK) در سوئد، تصاویری را منتشر کرده اند که پرچم این سازمان را نشان می دهد. پ.ک. q تصویری از رهبر آن در تالار تاریخی شهر استکهلم به نمایش گذاشته شده است. اکانت های دیگری نیز با این تصاویر بر روی دیوار ورزشگاه وجود دارد گلوبین اویچی آرنا ارسال شده.

سوئد و فنلاند ماه گذشته رسماً برای پیوستن به ناتو درخواست دادند. این تصمیم به دلیل جنگ در اوکراین که از ۲۴ فوریه آغاز شد، گرفته شد، اما ترکیه، یکی از اعضای قدیمی ائتلاف، مخالفت خود را با پیشنهادات عضویت سوئد و فنلاند اعلام کرده و از آنها خواسته است که این ائتلاف را تحمل و حتی حمایت کنند. فرقه ها او از تروریست ها انتقاد کرد.