خبرگزاری مهر روزانه ۱۰۰ نفر را در اوکراین از دست می دهد | اخبار ایران و جهانژنرال مارک میلی، رئیس ستاد مشترک ارتش، روز چهارشنبه پس از نشستی در بروکسل با گروه تماس غربی اوکراین گفت: «ایالات متحده معتقد است که حدود ۱۰۰ سرباز اوکراینی در روز مورد نیاز است و بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ نفر دیگر زخمی شدند.

او گفت که گزارش های رسانه های خبری مبنی بر اینکه اوکراین روزانه ۱۰۰ نفر را می کشد و بین ۱۰۰ تا ۳۰۰ نفر را مجروح می کند نیز در برآوردهای ایالات متحده از تلفات اوکراینی گنجانده شده است. رضایت – تصدیق قرار داده شده است.

در این جلسه نیز «لوید جی آستین وزیر دفاع ایالات متحده گفت کشورهای غربی آماده هستند تا در صورت نیاز بر کمک نظامی به اوکراین تمرکز کنند. آستین گفت این نشست نشان داد که همه وزرای حاضر مصمم به انجام این کار هستند.

رئیس پنتاگون به مواضع روسیه ادامه می دهد وحشت زده و کشورش در این نشست مدعی شد: ما باید جدی تر باشیم تا اطمینان حاصل کنیم که اوکراین می تواند از خود، شهروندان و قلمرو خود دفاع کند!

«لوید وزیر دفاع، همتایان خود در ناتو و سایر متحدان نظامی او در بروکسل، پایتخت بلژیک، چهارشنبه و پنج شنبه برای بحث در مورد کمک های امنیتی بیشتر به اوکراین و وضعیت نیروهای ناتو در شرق اروپا در پی درگیری کنونی دیدار خواهند کرد. ، بحث و گفتگو.

در همین راستا، نشست گروه تماس دفاعی اوکراین امروز برگزار می‌شود و نمایندگانی از حدود ۵۰ کشور که در حال حاضر همگی به اوکراین کمک می‌کنند، حضور خواهند داشت. مقامات در نظر خواهند گرفت که چه کمک های امنیتی می توانند فوراً و همچنین در درازمدت به اوکراین ارائه کنند.

طبق آگهیآره استولتنبرگدبیر کل ناتو در مورد تامین و تحویل تسلیحات سنگین به اوکراین گفتگو خواهد کرد.