خبرگزاری مهر – در برابر هتک حرمت فضائل نظام سکوت نخواهیم کرد، اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حمزه خلیلی در سخنانی پیش از خطبه های نماز جمعه این هفته رشت اظهار داشت: نظام مقدس جمهوری اسلامی شکایات را می پذیرد و اگر اعتراضات به درستی گفته شود با آنها برخورد می شود. اما هر که تیغ نظام را بکشد متجاوز است

وی با اشاره به دستگیری چند نفر از اغتشاشگران در استان گیلان در روزهای اخیر افزود: بسیاری از دستگیرشدگان اهل رشت نیستند اما افرادی را از استان های دیگر که در تظاهرات رشت شرکت داشتند آموزش داده اند.

حجت الاسلام خلیلی با بیان اینکه اغتشاشگران و دشمنان نظام بار دیگر قاطعیت نظام جمهوری اسلامی را تجربه کردند، ادامه داد: اوباش که نسبت به مردم بی رحم هستند و از تخریب اموال مردم و رفع حجاب دریغ نمی کنند. سر زنان در ملاء عام از مردم نیست.

رئیس کل دادگستری گیلان بر لزوم حفظ ارزش های دفاع مقدس تاکید کرد و تصریح کرد: ایثار، مقاومت و ایثار. سلام رزمندگان اسلام در دوران دفاع مقدس فراموش نمی کنند و معتقدم دفاع مقدس همبستگی، دوستی و برادری را به همراه داشت.

وی با اشاره به ضرورت احیای فضایل دفاع مقدس در جامعه گفت: اگر فضایل احیا نشود، جویندگان فضایل خود را محق می دانند و رسانه های معاند به آنها کمک خواهند کرد.

حجت الاسلام خلیلی تایید کرد: دشمن به دنبال این بوده که درک دفاع مقدس را از مردم ما بیرون بکشد و ما می دانیم که نمی تواند این کار را انجام دهد چرا که دفاع مقدس مانند آفتاب سوزان است.

وی تصریح کرد: امروز ارزش ها و فضائل ما نادیده گرفته شده و فضایل ما مغفول مانده است نه بیایید بیایم زیرا برای هر فضیلتی در جمهوری اسلامی خون ریخته شده است.

رئیس قاضی گیلان گفت: ملت ما فضایل را به خون خود آلوده کرده است و بالعکس. تحریک احترام آنها ساکت نخواهد بود.