خبرگزاری مهر: بارندگی ۷۸ میلی متری در بندرگز/ سیل حاجب خوش تمام شد | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، با ورود سامانه بارشی به استان ۷۸ میلی متر بارندگی در روستای فتانه بندرگز ثبت شد و به دلیل بارندگی شدید در آزاد شهر از رسیدن خوش لق ماحوز به شاهرود جلوگیری شد.

مدیرکل هواشناسی گلستان در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: با توجه به ورود سامانه ناپایدار بارانی از غرب گلستان، شاهد بارندگی ۷۸ میلی متری در روستای فتانه بندرگز بوده ایم.

نوربخش داداشی افزود: در عصر و عصر روز سه شنبه بارش واقعی در غرب گلستان به ترتیب به ۷۸ و ۶۱ میلی متر در ایستگاه های فتانه و باگو بندرگز و ۴۹ و ۴۶ میلی متر در ایستگاه های شهر کردکوی و درازنو در شهرستان بندرگز رسید. کردکوی. شهرستان، ۴۵ میلی متر باران در ایستگاه شصت گرگان ثبت شد.

گفتنی است بر اثر بارندگی عصر و عصر روز سه شنبه در گلستان، چند خانه روستایی و برخی معابر شهری و روستایی و پلیس راه شرق گلستان بر اثر بارش شدید باران و سیلاب به فارسی دچار آبگرفتگی شدند. و روستاهای تل آباد به دلیل نجات جان مسافران عبوری و جلوگیری از تصادفات احتمالی جاده خوش یلاق تا اطلاع ثانوی مسدود و بارندگی و سیلاب کاهش یافت.

بر اساس پیش بینی هواشناسی، این رژیم بارشی عصر چهارشنبه از گلستان خارج می شود.