خبرگزاری مهر – ایجاد ۳۵۰ هزار شغل تا پایان امسال توسط دستگاه اجرایی فاران امام | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر، در سفر یک روزه مدیرعامل فرمان امام به شهرستان ورامین، تعدادی از طرح های اجتماعی بنیاد برکت در استان تهران افتتاح شد و برای ۱۷ هزار شغل مستقیم و غیرمستقیم ایجاد شد. ایجاد شده.

در ابتدای این سفر با حضور رئیس ستاد فرمان امام، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت برکت، مدیرعامل گروه اقتصادی تدبیر و جمعی از مسئولان محلی در شهرک صنعتی فرامین عباس آباد، پروژه اقتصادی فرآوری و بسته بندی مواد غذایی با با سرمایه گذاری ۳۰ میلیارد تومانی ۲۵۰ نفر مشغول به کار شدند.

عارف نوروزی رئیس ستاد اجرایی فرمان امام در این مراسم گفت: در راستای اجرای سیاست های اقتصاد مقاومتی، توانمندسازی اقتصادی و رونق تولید به ویژه در حوزه فعالیت های دانش بنیان، ستاد اجرایی سرمایه گذاری فرمان امام برنامه ریزی خواهد کرد. حجم ۴۷۰۰۰ میلیارد تومان با ظرفیت ۳۵۰۰۰۰ اشتغال. او انجام داد.

نوروزی افزود: امروز در استان تهران ۵۴۰۰ طرح دانش بنیان، خرد، خانگی، متوسط ​​و بنگاه محور توسط بنیاد برکت اجرا شده است.

وی ادامه داد: حجم کل سرمایه گذاری برای اجرای این ۵ هزار و ۴۰۰ طرح ۷۳۰ میلیارد تومان و ایجاد فرصت شغلی مستقیم و غیرمستقیم برای ۱۷ هزار نفر است.

نوروزی تاکید کرد: حجم سرمایه گذاری های هدف گذاری شده است تنظیم شده است برای استان تهران تا پایان امسال این رقم سه یا چهار برابر آنچه در بهار انجام دادیم بود و امیدواریم حداقل ۱۰۰۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری در مشاغل کوچک و خانگی برای مناطق کم برخوردار تهران داشته باشیم. استانداری.

پس از این مراسم ۴ طرح اقتصادی در شهرستان های استان تهران از جمله شهریار، فرامین و محمدآباد به صورت ویدئو کنفرانس رونمایی شد.

پس از سفر یک روزه مدیرعامل فرمان امام، طرح اقتصادی کشت کاکتوس خوراکی در شهرستان بیشوا و طرح های اجتماعی فراوان در روستا خورینگ ورامین با حضور عارف نوروزی افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.