خبرگزاری مهر: اولین سلاح دشمن گسترش روحیه ناامیدی در دل مردم است اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرگزاری مهر، حجه الاسلام محمد ابوالقاسمی شامگاه جمعه در مراسم بزرگداشت آن امام راحل که در مسجد الاحواز برگزار شد، با بیان اینکه جمهوری اسلامی در حال مظلومیت است، گفت: دنیا، پس فرمود: دنیا; به عنوان مثال، ایالات متحده برخی از جلوه های زیبای خود را در فیلم ها نشان می دهد، اما در پشت صحنه فقر خشمگین می شود.

با اشاره به اینکه قرآن به صراحت می فرماید: امروز بحران غذایی همه جا را فرا گرفته است، افزایش قیمت مواد غذایی در کشورهای منطقه مسئولان ما را مجبور به اجرای یارانه از این طریق کرده است در حالی که مواد غذایی در کشورهای دیگر گران شده است. اما دشمنان معتقدند این مشکلات فقط مربوط به ایران است.

ابوالقاسمی اولین سلاح دشمن را کاشتن احساس ناامیدی در بین مردم دانست و گفت: مقام معظم رهبری فرمودند و رئیس جمهور هم تأیید می کنند که من هر روز به حل مشکلات امیدوارتر می شوم.

مشاور رئیس جمهور در امور حوزوی و روحانیت گفت: یکی دیگر از کارهایی که دشمن انجام می دهد، تحریف واقعیت ها و ارائه تصویری از زمان یک طاغوت است که انگار ایران آن زمان بهشت ​​بود.

وی گفت: دشمنان حال مردم زاغه را فراموش کرده و دست به تطهیر آن خاندان خیانت زده اند. پس باید حقایق آن روز را درست گفت و حقایق روز را به دقت دید.