خبرگزاری مهر: انقلاب اسلامی موازنه قوا در جهان را به نفع مستضعفان تغییر داد اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام والمسلمین محمد حاج ابوالقاسم شامگاه سه شنبه در محفل انس با قرآن که در شب شهادت امام حسن عسکری(ع) برگزار شد. .آ) جمکران در مسجدالحرام برگزار شد، با اشاره به اینکه منتظران طولانی امام زمان(عج)یک جی(باید دغدغه برقراری عدالت جهانی و تلاش در این راه را داشته باشد، فرمود: کسانی که می خواهند با امام زمان باشند)یک جی) برای تجدید بیعت باید اهتمام به برقراری عدالت جهانی داشته باشند.

وی خاطرنشان کرد که ده ها دختر نوجوان در افغانستان توسط مزدوران استکبار جهانی کشته می شوند، اما هیچ عکسی وجود ندارد. کار من وی با بیان اینکه غربی ها این کار را نمی کنند، اضافه کرد: از هر فرصتی برای حمله به ایران اسلامی و ایجاد آشوب و بی نظمی در کشور به بهانه دفاع از مظلوم استفاده می کنند.

یکی از اعضای مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه هرکس می خواهد با پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم توافق کند باید در این زمینه ظلم ستیز و بی تفاوت باشد، خاطرنشان کرد: در دوران غیبت ایمانش با هم نمی ماند منتظران. برای حکومت جهانی پیامبر اکرم.یک جیاو یک ایده آل دارد و برای رسیدن به آن تلاش می کند.

وی تصریح کرد: کسانی که به حکومت جهانی امام زمان می اندیشند.یک جی) برنامه های جهانی هستند اندازه کوچک و کار می کنند، یادآور می شوند: انتظار فرج فقط خواندن دعای فرج نیست، بلکه باید سعی کنیم مقدمه ای از این طریق انجام دهیم.

حجت الاسلام والمسلمین حاج ابوالقاسم با اشاره به اینکه انقلاب اسلامی ایران زمینه تحقق حکومت جهانی حضرت ولی عصر(عج) است.یک جییادآور می شود: انقلاب اسلامی موازنه قوا را در جهان به نفع مستضعفان و متدینین برقرار کرد و به همین دلیل همه موانع و دشمنی ها بر سر راه انقلاب اسلامی است.