خبرگزاری مهر – ارتقای تیم ملی فوتبال ایران دور از دسترس نیست/ همه باید روی اخبار ایران و جهان تمرکز کنندشاهین بیانی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره بازی روز جمعه مقابل ولز اظهار داشت: شکست بدی مقابل انگلیس متحمل شدیم، دیداری که کاملا ناهماهنگ بودیم و تیم ما نتوانست عملکرد موفقی داشته باشد اما باید از نقاط ضعف در این دیدار استفاده کنیم تا بتواند مقابل ولز نمایش خوبی داشته باشد.

وی با انتقاد از ترکیب کارلوس کی روش مقابل انگلیس گفت: ما هنوز متوجه نشدیم که چرا کی روش با این ترکیب مقابل انگلیس بازی کرد. بازیکنانی که یا هماهنگ نبودند یا مدت زیادی بازی نکردند، این باعث شد در نیمه اول ضعیف تر از حد معمول باشیم، هرچند در نیمه دوم تغییراتی ایجاد کردیم، اما نتیجه نداد و باز هم سه تا را واگذار کردیم. گل‌ها و تنها نکته آرامش‌بخش دو گل طارمی بود.

یک کارشناس فوتبال درباره بازی روز جمعه ایران مقابل ولز گفت: برای این دیدار نیاز به تغییرات اساسی داریم، باید افرادی در زمین حضور داشته باشند که با هم هماهنگ باشند و بتوانند بازی قابل قبولی را ارائه دهند، هرچند ولز هیچ وقت مثل انگلیس نیست. نباید باشد.» هر طور که باشد.» باید باور داشته باشیم که می توانیم به راحتی از این تیم امتیاز بگیریم، چون اگر با آن ذهنیت به میدان برویم، قطعا برایمان سخت می شود.

بیانی درباره نقاط ضعف خط دفاعی تیم ملی گفت: خط دفاعی ما مقابل انگلیس حرفی برای گفتن ندارد، ضعیف ترین عملکرد را از آنها دیدیم اما امیدوارم تیم در این چند روز از نظر روحی و روانی به شرایط ایده آل برسد. که این می تواند اتفاق بیفتد.» آنها می توانند بازی خوبی مقابل ولز انجام دهند. خود را معرفی می کند

وی در پایان خاطرنشان کرد: دو بازی پیش رو داریم که امیدواریم در این دو بازی امتیاز بگیریم. کی روش باید تمام تلاش خود را برای موفقیت در این دیدار متمرکز کند و از وارد شدن به حاشیه پرهیز کند. صعود دور از دسترس نیست، اما سخت است، به شرطی که اتحاد و همدلی در تیم وجود داشته باشد.