خبرگزاری مهر | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سازمان قضایی نیروهای مسلح، طی مراسمی با حضور رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح و جمعی از مسئولان، فرماندهان ارتش و افسران نیروی انتظامی استان یزد، مراحل انتقال این نیروها در محل ستاد کل نیروهای مسلح آغاز شد. پاسگاه شهید مدنی یزد.

حجت الاسلام برخان رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح در مراسم کلنگ زنی پاسگاه شهید مدنی محرز یزد اظهار داشت: با توجه به وضعیت موجود پاسگاه شهید مدنی، شبانه روز بین ۱۳ تا ۱۴ هزار خودرو در این جاده تردد می کنند. مشکلاتی برای مسافران و شهروندان مهریز ایجاد شده است.

وی با بیان اینکه به همین دلیل با دستور قوی و مکرر رئیس کل دادگستری موضوع جابجایی این سد به صورت جدی در دستور کار قرار گرفت، تصریح کرد: با آمار کشفیات مواد مخدر ارائه شده در این جلسه به این موضوع توجه شود. این بسیار مهم است، زیرا اگر این مواد مخدر در این ایستگاه کشف و در بین جوانان به عنوان سرمایه های آینده این کشور توزیع نمی شد، چه اتفاقی می افتاد.

برخان وی خاطرنشان کرد: صیانت از نسل جوان در این جامعه خدمت بزرگی است و این که این عزیزان در مسیر ترانزیت و سخت کوشی قاچاقچیان مواد مخدر ایستاده اند بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح گفت: این امر به وضوح نشان دهنده اهمیت حضور این پایگاه و بازرسی از خودروها و کشف قاچاق مواد مخدر و کالا است چرا که امنیت اقتصادی در کنار امنیت عمومی را تامین می کند.

وی ادامه داد: به همین دلیل دستور اکید و مکرر این قرارگاه توسط حجت الاسلام والمسلمین محسنی انجام می شود. دریای اژه آه تورئیس قوه قضاییه آنقدر جدی در دستور کار است که می توانیم علاوه بر بهبود عملکرد جایگاه، از بروز مشکلات برای مردم نیز جلوگیری کنیم.

برخان وی افزود: به ویژه با توجه به اینکه اکثریت قریب به اتفاق رانندگان را افراد صادقی تشکیل می دهند که برای تهیه نان حلال زحمت می کشند، انصاف نیست که چندین ساعت در صف منتظر توقف و جست و جو بمانند و این موضوع یکی از مهم ترین دلایل این امر است. این قانون را در دستور کار قرار دهد

وی اشاره کرد: لطفا آنان همواره در تامین امنیت و مقابله با تهدیدات امنیتی پیشتاز بوده و هستند و بی شک همه ساله بسیاری از بهترین نیروهای خود را در راه دفاع از امنیت کشور و نیز تعداد زیادی از نیروهای پلیس کشور را قربانی می کنند. . مرزها شهید شدند و برای تامین امنیت مرزهای کشور

برخان وی همچنین با بیان اینکه سازمان قضایی نیروهای مسلح در صورت وقوع جرم بدون مصالحه و تقابل حق را احقاق و استیفا می کند، تصریح کرد: سازمان قضایی نیروهای مسلح دارای شخصیتی مستقل از نیروهای مسلح است. که زیرمجموعه قوه قضائیه است که اجرای عدالت و عدالت را بر عهده دارد.

وی افزود: در این مدت شاهد بودیم که نیروی انتظامی کشور خیل عظیمی از جانبازان و ایثارگران انقلاب اسلامی ایران را در مقابله با اغتشاشات و تامین امنیت کشور تامین کرد.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح تصریح کرد: نیروهای عزیز نیروی انتظامی، ارتش و ارتش در کنار داوطلبان بسیجی در دوران دفاع مقدس سربلند بودند و حتی یک نقطه از خاک کشور را به دستان نگذاشتند. دشمن گفت: نیروی انتظامی، نظامی و بسیج در طول سال‌های پس از انقلاب با حیثیت، مقاومت و اقتدار خود خاری بر سر دشمن بود و به همین دلیل استکبار جهانی در صدد بدنام کردن آن است. قدرت با توطئه ها و وسوسه های مختلف.

اضافه شده: حمله آه تو اتفاقی که اخیرا برای این نیروی عزیز رخ داد، ناشی از کینه ۴۳ ساله دشمن از نیروی انتظامی ایران است و چهره خوب خود را به همه مردم ایران نشان داد و البته دشمن در همه چیز اشتباه می کرد. حساب های آن

برخان با اشاره به اینکه دشمن تصور می کرد مردم به دلیل مشکلات اقتصادی به جمع اغتشاشگران می پیوندند اما این اقدام صورت نگرفت و مردم با بصیرت زیاد در مقابل توطئه های دشمن ایستادند، گفت: موضوع مرگ مهسا امینی و جنجال بر سر حجاب بود. . فقط یک بهانه، آشوبگران و دیوانه هایی که فقط دنبال آنها می گشتند، نظام را به زیر می کشیدند و از همان ابتدا مردم را از آن جدا می کردند.

رئیس سازمان قضایی نیروهای مسلح تاکید کرد: امروز دشمن به دنبال قتل است و نیروی انتظامی کشور در مقابل توطئه و فتنه این دشمن خوب عمل کرد و باید از این اقدامات موثر قدردانی کرد.

وی در پایان از زحمات استاندار، رئیس قوه قضائیه، اعضای شورای تامین استان، فرمانده انتظامی، نماینده مردم محرز در مجلس و فرماندار محرز تشکر کرد.