خبرگزاری مهر، اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، علی اصغر غفاری در کارگروه توسعه کشاورزی این شهرستان فعالیت می کند مواد چسب از افزایش سطح زیر کشت گلخانه های شهر مواد چسب وی خبر داد و گفت: سطح زیر کشت گلخانه های شهرستان ۲۲ هکتار است که هم اکنون ۱۰۰ هکتار گلخانه اختصاص یافته است. در انتظار امکانات را دریافت کنید.

یکی از رویه هاست تاثیر گذار وی در توسعه محصولات گلخانه ای خواستار ایجاد زنجیره فروش گلخانه داران شد و افزود: طی چند روز آینده مرتب سازی و با حذف واسطه ها در سطح شهر محصولات گلخانه ای را به فروش برسانید مواد چسب راه اندازی خواهد شد

شهردار شهر مواد چسب ضمناً ضمن بیان شکایات افسردگی وی گفت: چرا مدیرکل دامپزشکی و رئیس دامپزشکی استانداری علیرغم دعوت از آنها برای پاسخگویی به مشکلات مردم در جلسه حاضر نمی شوند؟

انتقاد غفاری احرار از استعلام های مکرر و نامه نگاری به اداره دامپزشکی شهرستان مواد چسب وی افزود: اجرای چندین طرح تولیدی و خدماتی برای اداره دامپزشکی شهرستان سخت است گرفتن غیرعلمی بودن کارشناسان آنها در بسیاری از موارد شکست خورده است که قابل چشم پوشی است و این موارد بارها مورد اعتراض مردم یعنی تولیدکننده قرار گرفته است. نمایش دهید مدیران عامل و قضایی شهر واقع شده است.

وی با انتقاد از عملکرد اداره دامپزشکی در صدور مجوز گفت: متاسفانه اداره دامپزشکی به جای کمک به تولید، مانع تولید شد.

فرماندار فرماندار مواد چسب وی افزود: چند سالی است که دامپزشکان به بهانه از راه اندازی مرغداری در شهرستان جلوگیری می کنند. مواد چسب قبلاً مرسوم بود که با ۱۰۰ میلیون مرغداری می ساختند اما الان با ۱۰ میلیارد نمی توان مرغداری ساخت.

این مسئول با اشاره به اینکه اداره دامپزشکی شهرستان از نظر اداری ضعیف ترین اداره کل شهرستان است و بیشترین رنجش را در بین نمازگزاران دارد، خاطرنشان کرد: وی بیان کرد: چون توان حل مسائل و مشکلات مردم را ندارند، صورت مشکل را پاک می کنند و مردم شهرستان مطمئن باشند که همه این مشکل را با جدیت حل خواهیم کرد.

یک کارخانه تولید خوراک طیور در شهر راه اندازی کرد مواد چسب بگو و گفت: الان این واحد ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

الغفاری با بیان اینکه رایج ترین نوع رازیانه در کشور در شهر یافت می شود کار می کند مواد چسب کشت و تولید؛ گفت: علامت مواد چسب شهر باید نامیده شود مواد چسب ثبت شود

فرماندار فرماندار مواد چسب کمبود نیروی انسانی در مدیریت جهاد کشاورزی و ثانیاً کشت محصولات کشاورزی و استفاده بی رویه از سموم مواد چسب یکی از مشکلات بخش کشاورزی در شهرستان است مواد چسب وی تعریف کرد و افزود: روند تغییر کاربری اراضی کشاورزی برای احداث گلخانه و الحاق اراضی به روستاها باید توسط جهاد کشاورزی تسهیل شود.