خانه های پرستاری در نیویورک مشاهده اضافه ولتاژ شبانه در واکسیناسیون COVID کارکنان به دلیل دستور دولت


با ورود به این هفته ، لئوناردو ویسنته خود را برای بدترین شرایط آماده می کرد.

کارکنان بیمارستان و خانه سالمندان نیویورک موظف بودند حداقل دو واکسن COVID-19 را تا روز دوشنبه 27 سپتامبر برای حفظ شغل خود دریافت کنند. اما قبل از مهلت مقرر ، تنها نیمی – 56 – – از کارکنان مرکز Highbridge Woodycrest ، خانه سالمندان ویسنته در برانکس ، این کار را انجام داده بودند.

Highbridge دارای پنج ستاره از مراکز خدمات درمانی و خدمات درمانی است ، که کیفیت مراقبت در خانه های سالمندان سراسر کشور را پیگیری می کند و در مقایسه با بسیاری از امکانات دیگر در این منطقه مجهز است. اما با مهاجرت عظیمی از کارکنان تحت حکم مواجه است. دویدن با تقریبا نیمی از کارکنان دشوار خواهد بود ، اما ویسنته متوجه شد که می تواند طوفان را تحمل کند.

وی به دلیل بیماری ، افرادی که از کودکان در خانه مراقبت می کنند ، بستگان بیمار و سایر مصائب معمول زندگی همه گیر ، گفت: “ما این مرکز را 50 درصد مدیریت کردیم.”

سپس اتفاق معجزه آسایی رخ داد: افرادی که قبلاً از تیراندازی خودداری کرده بودند ، با واگذاری کارت های واکسیناسیون خود وارد دفتر شدند. نه کارمند دیگر تصمیم گرفتند اولین دوز را در کلینیک واکسیناسیون در محل این هفته دریافت کنند. در نهایت ، تنها چهار نفر از 120 کارمند واحد از واکسیناسیون خودداری کردند و یکی معافیت پزشکی دریافت کرد. تا روز چهارشنبه ، میزان واکسیناسیون Highbridge به تقریباً کامل ، 98.6 had افزایش یافته بود.

این سناریو در سراسر ایالت نیویورک گسترش یافته است و این نگرانی را از بین می برد که دستور واکسن مشکلات موجود کارکنان خانه های سالمندان را تشدید کرده و ساکنان آنها را به خطر می اندازد. میزان واکسیناسیون حداقل یک دوز در میان کارکنان خانه سالمندان از 84 درصد در هفته قبل از اجرایی شدن دستور به 97 درصد از 30 سپتامبر افزایش یافته است. همراه با دستور ، آگاهی و آموزش در مورد واکسن ها احتمالاً به رشد اقتصادی کمک کرده است.

در شهر نیویورک و مناطق اطراف ، بیش از دوازده خانه سالمندان شاهد افزایش نرخ 20 درصد یا بیشتر در تنها پنج روز بوده اند.

در منهتن و استاتن آیلند ، خانه های سالمندان موفق به واکسیناسیون 99 درصد از کارکنان شده اند ، در حالی که سایر محله ها به 98 درصد رسیده است. وستچستر افزایش مشابهی را ثبت کرد.

مقامات ایالتی به WNYC / Gothamist تأیید کردند که افزایش پوشش واکسن به دلیل تیراندازی است و نه اخراج.

مقامات ایالتی تأیید کرده اند که افزایش پوشش واکسن به دلیل تیراندازی است و نه اخراج.

در برخی از خانه های فردی ، نرخ واکسیناسیون کارکنان تنها در چند روز افزایش یافته است. مرکز توانبخشی و مراقبت بهداشتی هاپکینز ، خانه سالمندان کم کار در بروکلین ، گزارش داد که فقط 61 درصد از کارکنان آن حداقل دو روز قبل از پایان دوره واکسینه شده اند. تا 29 سپتامبر ، این رقم به 99 افزایش یافته بود. مرکز بهداشت و توانبخشی پلازا در مرکز سلامت و توانبخشی برانکس و اوشن ویو در کوئینز دستاوردهای مشابهی را گزارش کرد.

ریچارد مولوت ، مدیر اجرایی ائتلاف جامعه برای مراقبت های دوره ای می گوید: “ما در مورد افزایش قابل توجه نرخ واکسیناسیون و حداقل به طور حدی شنیده ایم ، نه تعداد زیادی از كاركنان كه از صنعت خارج شده اند ، زیرا ترس صنعت را گزارش كرده است.” از طرف ساکنان موسسات مراقبت طولانی مدت در ایالت نیویورک.

در هفته های منتهی به لازم الاجرا شدن فرمان ، رهبران صنعت زنگ خطر کمبود نیروی کار را به صدا درآورده اند. برخی از مدیران خانه های سالمند خود را برای کاهش پذیرش بیماران آماده کرده اند و برنامه های اضطراری پرسنل را نوشته اند تا بتوانند بدون کارکنان واکسینه نشده مدیریت کنند.

“با نزدیک شدن به دستور واکسیناسیون [deadline]استفان هانس ، رئیس و مدیرعامل انجمن تسهیلات بهداشتی نیویورک که نماینده خانه های سالمندان است ، می گوید: “ما واقعاً نگران بودیم.” “سپس ، کارکنان بدون وقفه در مورد ایمنی و اثربخشی واکسن هایی که تا 27 ام استفاده کردند آموزش دیدند و ما همچنان شاهد افزایش تعداد آنها هستیم.”

با این حال ، هانس خاطرنشان کرد که در برخی موارد ، از دست دادن حتی تعداد کمی از کارکنان بسته به افرادی که می روند ، می تواند عواقبی را برای مراقبت از بیمار به همراه داشته باشد. او می گوید: “شما می توانید یک خانه سالمندان با چهار پرستار در شیفت شب داشته باشید.” “بگویید که یک یا دو نفر واکسینه نشدن را انتخاب می کنند ، یعنی کاهش 25 تا 50 درصدی پرسنل. فوق العاده است. ”

با وجود افزایش گسترده نرخ واکسیناسیون در خانه های سالمندان به طور کلی ، برخی از مراکز در شهر و مناطق اطراف هنوز نرخهای زیر 90 درصد دارند. اگر آنها به رکود خود ادامه دهند ، ممکن است هفته آینده و پس از آن بخش قابل توجهی از کارکنان خود را از دست بدهند.

به عنوان مثال ، در خدمات درمانی و توانبخشی لوکسور در شهرستان سافولک ، حدود 12 درصد از کارکنان حتی پس از مهلت 27 سپتامبر هنوز واکسینه نشده اند. و در حال حاضر دارای کمترین رتبه کارکنان ممکن از مراکز خدمات درمانی و مدیکید است که خانه ها را در مقایسه با پرستاران و پرستاران در مقابل ساکنان رتبه بندی می کند.

هانس توضیح داد که از آنجا که کارکنان در حال حاضر بسیار ضعیف هستند ، بسیاری از مدیران خانه های سالمندان کارکنان خود را بدون واکسیناسیون تا این مدت واکسینه کرده اند. اکنون که مهلت به پایان رسیده است ، برخی از مدیران به جای اخراج کارمندانی که رعایت نکرده اند ، به آنها مرخصی بدون حقوق 30 روزه می دهند با این امید که آنها نظر خود را تغییر دهند. آخر هفته گذشته ، فرماندار کتی هوچول مزایای بیمه بیکاری را برای کارکنان بهداشتی که به دلیل عدم رعایت مقررات اخراج شده بودند حذف کرد.

“آیا ما تا به حال شاهد 100 درصد واکسیناسیون خواهیم بود؟” هانس پرسید. “سخت خواهد بود. این همان چیزی است که ما برای آن تلاش می کنیم ، اما این انتخاب فردی و شخصی است. ”

دیدگاهتان را بنویسید