رژیم لاغری سریع

حیوانات خانگی نیز ممکن است از مکمل های مشترک بهره مند شوند

سگ ها نیز مانند انسان ها درد مفاصل را تجربه می کنند. رتریورهای لابرادور، از گروه سگ‌های کار، به دلیل سطح بالای فعالیت خود که شامل دویدن، پریدن و پیچیدن می‌شود، به‌ویژه در معرض مشکلات در نقاط باسن خود هستند. همخونی می تواند در تداوم این مشکل نقش داشته باشد و از نظر ژنتیکی شیوع یک ضعف را افزایش دهد.

تولیدکنندگان غذای سگ با تغذیه و علم انسان آشنا بوده‌اند و در بهبود غذاها با مکمل‌های مفصلی طراحی شده‌اند تا شروع مشکلات مفصلی را کاهش دهند و دردی را که می‌تواند منجر به ناتوانی و کاهش دامنه حرکتی شود، کاهش دهند. ترکیبات ممکن است به انواع غذای بزرگسالان و بزرگسالان اضافه شوند. اولی برای کمک به جلوگیری از شروع علائم و دومی برای کمک به رفع عود منظم علائم.

نوتراسئوتیکال ها گروهی از مواد مغذی هستند که به طور علمی ثابت شده اند که با ساییدگی غضروف که منجر به ناراحتی و التهاب می شود، مبارزه می کنند. گلوکزامین و کندرویتین دو ماده خنثی هستند که اغلب با هم برای ترمیم و ساخت غضروف و بهبود خاصیت ارتجاعی غضروف استفاده می شوند. این مکمل های مفصلی توسط انسان هایی که از علائم آرتروز رنج می برند نیز استفاده می شود.

مکمل‌های مفاصل نیز در فرمول‌های قرص، پودر یا جویدنی موجود هستند و می‌توان آن‌ها را در خرده‌فروشی‌های انبوه خریداری کرد. آنها را می توان همراه با غذا یا در نقاط جداگانه در طول روز به سگ ها داد.

مانند هر درمان دیگری، نتایج را می توان از طریق استفاده مداوم و طولانی مدت به دست آورد. افزایش مصرف آب نیز برای کمک به روانکاری مفاصل و غضروف از داخل توصیه می شود.

مکمل های مفصلی نیز ممکن است توسط دامپزشک تجویز شود. به طور معمول این انواع گرانتر از انواع موجود در نسخه بدون نسخه یا به عنوان بخشی از یک فرمول غذایی رژیمی هستند.

اگر سگ شما هنگام بلند شدن از حالت خوابیدن درد یا ناراحتی در لگن خود نشان داد، یا متوجه شدید که به روشی که عادت کرده است نمی پرد، در مورد مکمل های مفصلی با دامپزشک خود مشورت کنید.

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر