حاملگی جانی مای روزی که با جیزی ازدواج کرد ، درمان IVF را آغاز کرد


مجری “Real” ، جانی مای جنکینز ، در حال حاضر با شوهرش ، خواننده رپ ، جی “جیزی” جنکینز ، در ارتباط است ، اخیراً فاش کرد که او در روز عروسی مارس ، درمان لقاح آزمایشگاهی (IVF) را آغاز کرده است.

مای ، 42 ساله ، در ویدئویی جدید در کانال خود در یوتیوب با عنوان “Hello Hunnay with Jeannie Mai” به اشتراک گذاشت: “در روز عروسی ما ، 27 مارس ، ما عکسهای آزمایشگاهی خود را آغاز کردیم.” او ادامه داد: “من حدود دو هفته آنجا بودم ، با جیزی عکس گرفتم و برای آن آماده شدم.”

او ادامه داد: “البته ، اگر پزشک پس از هر ملاقاتی با شما تماس گرفت ، تسلیم شوید.” “من با پزشک تماس می گیرم و دکتر به من می گوید:” عکس گرفتن را متوقف کن. ” تو باردار هستی. تو تنهایی باردار شدی من یک هفته بعد از عروسی باردار شدم. ”

پانلست این برنامه گفتگو در اواخر ماه سپتامبر بارداری خود را در “The Real” اعلام کرد ، اگرچه قبلا گفته بود که او هرگز بچه نمی خواهد.

جیزی و جانی مای
جانی مای جنکینز می دانست که روزی که آنها “بله” گفتند از همسرش جیزی بچه می خواهد.
گتی ایماژ

“این امر غیرواقعی به نظر می رسد زیرا این همان خانه ای است که من در آن خیلی چیزهای ناهنجار را گفتم. می دانید ، من بودم ، دقیقاً می دانستم چه می خواهم ، دقیقاً می دانم که می خواهم چه نوع زنی باشم و همیشه می گفتم که هرگز مادر نمی شوم “، مای همچنین در جریان برنامه گفت.

“و در حال حاضر دلایل زیادی وجود دارد که به نظر می رسد ، چرا من آن زمان می گفتم ، اما می دانم که شما هرگز نمی گویید و عشق واقعاً می تواند شما را تغییر دهد.”

در حالی که طرفداران و میزبانان مای چیزی جز افشاگری در مورد افشاگری ندارند ، شوهر سابق شخصیت تلویزیونی ، فردی هارتیس ، با شنیدن این خبر به همسر سابق خود توهین کرد و گفت که پس از طلاق “آشغال” است.

دیدگاهتان را بنویسید