جورجینا رودریگز در مورد ازدواج کریستیانو رونالدو: “ای کاش”


آیا کریستیانو رونالدو و دوست دخترش جورجینا رودریگز به زودی “بله” خواهند گفت؟

این مدل اعتراف می کند که می خواهد با ستاره فوتبال در تریلر جدیدی از رئالیتیو آینده Netflix خود ، “سویا جورجینا” ازدواج کند.

از رودریگز در حین صحنه ای که او در حال غذا خوردن با دوستانش در هواپیمای خصوصی است ، از او س askedال می شود که آیا قصد ازدواج با رونالدو را دارد؟

کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگز اولین فرزند خود را در سال 2017 به دنیا آوردند.
خبرگزاری فرانسه / گتی ایماژ

او با لبخندی کم رنگ گفت: “این به من بستگی ندارد … من می خواهم.”

رودریگز از کلمه “اوجالا” در اسپانیایی استفاده کرد ، که به گفته Sun ، منشأ عربی دارد و از عبارت “ماشاالله” یا “ماشاءالله” به معنی “انشاء الله” گرفته شده است.

این تریلر هنوز هم نشان می دهد که این زوج در حالی که در استخر هستند یک بوسه را به اشتراک می گذارند. رونالدو همچنین در قسمت های دیگری از تریلر حضور دارد ، فوتبال بازی می کند و با فرزندان خود رابطه برقرار می کند.

رودریگز در نوامبر 2017 اولین فرزند خود را به دنیا آورد ، یک دختر ، آلانا مارتینا ، که اکنون 3 ساله است. رونالدو دارای سه فرزند دیگر است ، پسرش ، کریستیانو جونیور و دوقلوهای اوا و ماتئو.

در توضیح رسمی برنامه Netflix آمده است: “جورجینا رودریگز ، با 24 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام ، از جمله موارد دیگر ، مدل ، مادر ، تأثیرگذار ، کارآفرین ، رقاص و شریک فعلی کریستیانو رونالدو است.”

“این واقعیت نمایشی پرتره ای عمیق و احساسی از زن در پشت عکس ها ، داستان ها و عناوین بزرگ خواهد بود: روز به روز ، مادری ، اوج و فرودهای او …”

“سویا جورجینا” هنوز تاریخ دریافت جایزه ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید