جوانی رویکردی جدی به قوه قضاییه یزد است – خبرگزاری مهر، اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، غلامعلی دهسیری در جلسه شورای قضایی استان یزد که به مناسبت هفته قوه قضائیه و با حضور استاندار برگزار شد، اظهار داشت: در سال ۱۳۸۰، به دلیل عدم موفقیت در اجرای احکام و تدابیر لازم برای اجرای طرح ها و اقدامات انجام شده در حوزه قضایی و قضایی، به دلیل مشکلاتی که در این زمینه به وجود آمد، می توان آن را در دستور کار قرار داد.

وی سه عامل انقلاب، محبوبیت و مبارزه با فساد را مهم ترین رویکرد هر مسئولی در نظام اسلامی دانست و افزود: دشمنان به دنبال سرنگونی و نابودی این نظام و بر ارزش های انقلابی آن هستند تا بر آن غلبه کنند. دشمنان.” توطئه در میدان عمل بود و در خدمت مردم بود.

رئیس کل دادگستری استان یزد بر استفاده از توانمندی های مردمی و نخبگانی تاکید کرد و یادآور شد: مردمی بودن تنها در خدمت مردم نیست، بلکه استفاده از توانمندی های مردمی و نخبگانی یکی از مظاهر عوام فریبی در دستگاه قضایی است. اساسا جشنواره عدالت و رسانه و جشنواره دادکند در استان یزد طراحی و اجرا می شود.

وی مشارکت اصحاب رسانه و اساتید هنر و اندیشه استانداری در پیشگیری از وقوع جرم و آسیب های اجتماعی را از اهداف برگزاری جشنواره عدالت و رسانه برشمرد و گفت: تبیین آسیب های اجتماعی و ارائه محتوای آموزشی با روش ها و راهکارهای مردمی است. ، جامع و مؤثر، برپایی جشنواره عدالت و رسانه.

رئیس کل دادگستری استان یزد استفاده از ابزارهای هنری به ویژه توان شعر طنز را از اهداف برگزاری جشنواره دادخند اعلام کرد و گفت: تولید و انتشار هشدارها و هشدارها در زمینه ها و موضوعات مختلف.

وی با بیان اینکه هزینه های زیادی برای به ثمر نشستن انقلاب از جمله تقدیم هزاران شهید انجام شده است، ادامه داد: خوشبختانه در سال های اخیر اعتماد مردم به قوه قضاییه افزایش یافته است که مایه مباهات قضات است. و مقامات…» که صادقانه در سنگرها خدمت می کردند.

دهسیری تصریح کرد: یکی از الزامات سند تغییر حذف تاکید بر محبوبیت و تلاش برای افزایش سرمایه اجتماعی است که با برنامه های اجتماعی و مردم محور قابل بررسی است.

رئیس قاضی استان یزد اهتمام به جوانان را یکی از مهمترین رویکردهای قوه قضائیه در استان در جذب و جانشینی برشمرد و گفت: در بکارگیری منویات مقام معظم رهبری از جوان، پرشور و پرشور استفاده می شود. قضات انرژی در مناصب اداری با تعهد به شایستگی، شایستگی، شایستگی، شایستگی انجام شد.