جنیفر گارنر در میان مهمانان مسابقات کتاب Katie Couricنیویورک (AP) – مسابقات کتاب کتی کوریک ، که دو هفته دیگر آغاز می شود ، چند مهمان شناخته شده خواهد داشت. زنده…

نیویورک (AP) – مسابقات کتاب کتی کوریک ، که دو هفته دیگر آغاز می شود ، چند مهمان شناخته شده خواهد داشت.

Live Nation روز پنجشنبه اعلام کرد که جنیفر گارنر ، کلوئی فینمن و ملیسا ویلازور و براد و کیمبرلی پیسلی ، مجریان شنبه شب زنده ، از جمله افرادی خواهند بود که به منظور حمایت از خاطرات آینده اش “رفتن به آنجا” به کوریک برای حضور در سراسر کشور ملحق می شوند.

Tan France در مراسم افتتاحیه در 28 اکتبر در بوستون گاردن شرکت خواهد کرد. پیسلی با او در نشویل ، تنسی ، فینمن و ویلاسیور در تئاتر Beacon در نیویورک و گارنر در تئاتر Orpheum در لس آنجلس برنامه ریزی کرده اند.

مهمانان دیگر عبارتند از اینا گارتن ، مجری شبکه پرفروش و نویسنده پرفروش در سالن سمفونی آتلانتا ، شانس رپر در تئاتر شیکاگو و چند روزنامه نگار دیگر: ساوانا گاتری ، مجری مشترک ایستگاه “امروز” کوریک ، با او در Met Philadelphia؛ و در Anthem در واشنگتن دی سی ، Couric با Kara Swisher ، نویسنده نظر نیویورک تایمز و گزارشگر قدیمی فناوری همراه خواهد شد.

انتظار می رود که ترانا برک ، فعال #MeToo و آلیسون راسل خواننده نیز در این تور که از 28 اکتبر تا نوامبر ادامه دارد ، ظاهر شوند. 15 و با Live Nation و P&G همکاری می کند.

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.

دیدگاهتان را بنویسید