جسی پالمر مجری جدید “لیسانس” نام گرفت


جسی پالمر مجری جدید “لیسانس” نامیده شد.

42 ساله بازیکن سابق NFL – که فصل 5 “لیسانس” را در سال 2004 هدایت کرد – روز سه شنبه اعلام کرد که جانشین مجری قدیمی کریس هریسون خواهد شد.

پالمر در بیانیه ای گفت: “بیش از 20 سال است که” لیسانس “ده ها داستان عاشقانه فراموش نشدنی را به جهان آورده است ، از جمله در یک لحظه ، من.”

“عاشق شدن یکی از بزرگترین هدایای زندگی است و من این فرصت را دارم که به عنوان مجری این فصل به برنامه برگردم و آخرین توصیه های مجوز را از تجربه شخصی ارائه دهم و از اینکه نقش کوچکی در این سفر ایفا کردم سپاسگزارم. به . ”

اگرچه عاشقانه پالمر با گیرنده نهایی گل رز جسیکا بولین دوام نیاورد ، اما بازی او در “لیسانس” منجر به شکوفایی حرفه ای به عنوان پخش کننده تلویزیونی شد.

او علاوه بر کار خود به عنوان تحلیلگر ورزشی ESPN ، در حال حاضر میزبان سریال تابستانی ABC “The Ultimate Surfer” است. پیش از این ، او در سال 2018 میزبان مجموعه ای از مسابقه های دوستیابی از شبکه “The Proposal” بود که توسط خالق “لیسانس” مایک فلیس نیز رهبری می شد.

پالمر به عنوان جانشین هریسون در سن 50 ماهگی پس از حذف شخصیت تلویزیونی وی از حق رای دادن به دلیل واکنش شدید در دفاع از مسابقه 25 فصل “The Bachelor” Rachael Kirkconnell و رفتار نژادپرستانه او در آخرین انتخاب شد.

اظهارات بی حسی هریسون در ماه فوریه در جریان مصاحبه معروف “Extra” با ریچل لیندسی انجام شد ، که اولین زن سیاهپوست بود که در سال 2017 رهبری “The Bachelorette” را بر عهده داشت.

هریسون بعداً عذرخواهی کرد که باعث “اشتباه در راهی شده که نژادپرستی را تداوم می بخشد”. وی هنگام اعلام وقفه بعدی ، افزود: “من از عبارت” پلیس را بیدار کرد “استفاده کردم ، که غیرقابل قبول است. شرمنده ام که چقدر بی اطلاع بودم. من خیلی اشتباه کردم ”

کریس هریسون
کریس هریسون در فصل 25 “لیسانس” که قبل از جنجال پیرامون این حق امتیاز فیلمبرداری شده است ، حضور دارد.
ABC / Craig Sjodin

پس از رفتن هریسون ، تعدادی از چهره های معروف میزبان این حق رای دادن بودند.

امانوئل آچو نویسنده “مکالمات ناراحت کننده با یک سیاه پوست” ریاست “پس از رز نهایی” را برای فصل مت جیمز بر عهده داشت ، در حالی که تایشیا آدامز و کیتلین بریستووی “Bachelorettes” سابق میزبان هفدهمین فصل “The Bachelorette” کتی تورستون بودند و خواهند بود. همین امر برای فصل آینده 18 میشل یانگ.

در همین حال ، فصل جاری “لیسانس در بهشت” شاهد صف متناوب میزبانان معروف – از جمله دیوید اسپید ، لنس باس ، تیتوس برگس و لیل جون – است که به ساحل می روند.

بازگشت پالمر به عمارت لیسانس شامل کمک به فصل 26 “لیسانس” کلیتون اچارد در جستجوی عشق پس از دیدار طرفداران در فصل “لیسانس” یانگ می شود.

پالمر – که هرگز ازدواج نکرده است – با مدل Emely Fardo نامزد کرده است ، که از سال 2017 با او رابطه دارد.

هنوز تاریخ انتشار فصل 26 «لیسانس» اعلام نشده است. فصل 18 “Bachelorette” سه شنبه 19 اکتبر ساعت 20:00 به وقت ET از شبکه ABC پخش می شود.

دیدگاهتان را بنویسید