جزیره کوچک و آینده فضای سبز در نیویورک


هنگامی که Little Island در ماه مه در پارک رودخانه هادسون افتتاح شد ، این هدیه به شهر تلقی می شد ، تلفیقی فوری از معماری و طبیعت که هنگام خروج از زمستان محاصره استقبال نیویورکی ها و گردشگران را یکسان کرد. جزیره کوچک علاوه بر اینکه به عنوان جدیدترین و مورد انتظارترین پارک شهر خدمت می کند ، دارای مفاهیم طراحی ، دسترسی و پایداری است که بر کل شهر تأثیر می گذارد.

مجموعه ای از برنامه های عمومی موسسه پرات برای کشف معنای جزیره کوچک برای نیویورک و زمینه های معماری و معماری منظر پرات ارائه می دهد میزبان یک گفتگوی مجازی رایگان بین معماران پشت پارک است: Mat Cash از استودیو Heatherwick و Signe Nielsen از معماران منظر Mathews Nielsen و دانشکده معماری پرات. و همچنین تریش سانتینی ، مدیر اجرایی Little Island و رابرت هاموند ، بنیانگذار و مدیر اجرایی High Line. نیویورک تایمز مایکل کیملمن منتقد معماری تعدیل خواهد کرد.

در این گفتگو موارد منحصر به فرد Little Island ، فرآیند طراحی مشارکتی که در ایجاد آن و نقش فضای سبز عمومی به طور کلی در نظر گرفته شده است ، در نظر گرفته می شود – مکالمه ای در مرکز برنامه جدید کارشناسی ارشد موسسه پرات در معماری منظر. همانطور که ما محیط های خود را ، چه اجتماعی و چه طبیعی ، با توجه به برابری ، دسترسی و پایداری تجدید نظر می کنیم ، چگونه Little Island به عنوان یک نمونه برای یک شهر احیا شده عمل می کند؟

گفتگوی از پیش ضبط شده سه شنبه 19 اکتبر ساعت 18:30 به صورت آنلاین پخش می شود و برای عموم آزاد و رایگان است. اینجا ثبت نام کنید.

Pratt Presents توسط بنیاد خیریه The TD پشتیبانی می شود.

این پست همکاری بین موسسه پرات و کارکنان Gothamist است.

دیدگاهتان را بنویسید