تیموتی شالامت نقش ویلی وونکا را در پیش درآمد “کارخانه شکلات سازی” بازی می کند


نقشی شیرین برای تیموتی

بهترین داستان رولد دال ، “چارلی و کارخانه شکلات سازی” ، فیلمی در سال 2005 بود. دوباره می آید.

تیموتی شالامت به اولیویا کلمن ، تهیه کننده فیلم های انگلیسی می پیوندد. این اتفاق قبل از “چارلی و کارخانه شکلات سازی” رخ می دهد.

این درباره ویلی وونکا جوان است. شالامت نقش او را در این فیلم جدید ، “وونکا” بازی می کند ، و این اولین موزیکال او بر روی صفحه نمایش است – اگرچه او به دبیرستان موسیقی و هنر و هنرهای نمایشی لاگاردیا رفت و در آنجا با دختر مدونا ، لوردز ملاقات کرد. این که آیا آنها واقعاً با هم موسیقی ساخته اند یا نه ، من نمی دانم.

نوعی نمایش سلطنتی

اگرچه “دیانا: موزیکال” با بازی ژانا دی وال ماه آینده در تئاتر Longacre B’way اکران می شود ، اما جمعه جمعه روی آنتن رفت. در نتفلیکس به احترام او مهمانی های سلطنتی برگزار شد. نه در باکینگهام هتل Veddy British Crosby Street به علاوه Town & Country’s the Hotel Palace. منظورم این است که کجای دیگر؟ چای غنی بود. اسکاند ، ساندویچ بدون خیار. شما میخواهید شیرینی پزی داشته باشید ، نمایش دیگری را امتحان کنید. خانم مارکل اسپارکل و تمام آنچه از شوهرش باقی مانده بود – که نیویورک را دوست ندارد و چیزی جز حساب بانکی اش را دوست ندارد – در هیچ مهمانی شرکت نکرد. احتمالاً پوشک پرنس خالی تمام شده است.


Explorer boor

باشگاه کاوشگران – که اعضای آن شامل جین گودال ، باز آلدرین ، ایلان ماسک ، جف بزوس هستند – با میلیون ها دلار بدنام می شود. کریستین دنیسون ، اولین زنی که در زیر کلاه های قطبی جستجو کرد ، شکایت کرد زیرا مورد حمله و ترساندن مدیر ارشد باشگاه قرار گرفت. سپس ، پس از شکایت ، باشگاه “برای افترا ، مزاحمت و ارعاب مبارزه کرد”. این شکایت که یک عضو 16 ساله است ، ادعا می کند که او اولین زنی است که در 117 سال باشگاه اخراج شده است. ریچارد ویسی ، رئیس وقت آن ، در بیانیه ای با سوگند شهادت داد که “کاملاً” احساس می کرد از جنبش “من نیز” استفاده کرده است. دادستان کل نیویورک در حال بررسی ادعاهای آزار و اذیت جنسی است که توسط یک عضو دیگر علیه باشگاه مطرح شده است.


زمان آزمایش

گلدان و ماسک تقسیم خطوط مهمانی هستند. نظرسنجی سیهنا حمایت فزاینده ای از واکسیناسیون اجباری را نشان می دهد ، که 49 درصد محافظه کاران و حومه شهرها اکثراً از آن حمایت می کنند. در آلاباما ، دونالد ترامپ اعلام کرد که افراد بیشتری باید واکسینه شوند. بسیاری از جمهوری خواهان این موضوع را به عنوان موضوعی حزبی مطرح می کنند. تماشاگران دوستانه دونالد هو کردند. سپس ، “البته شما در انتخاب خود آزاد هستید” ، او با تشویق مداوم روبرو شد.

چهار کرسی در “تور تاریخ ترامپ-اوریلی” در ماه دسامبر به دست می آید. 11 دسامبر ، FLA Live Arena در Sunrise ، فلوریدا ؛ 12 دسامبر ، مرکز Amway در اورلاندو ، فلوریدا ؛ 18 دسامبر ، مرکز تویوتا در هوستون ؛ 19 دسامبر ، مرکز هواپیمایی آمریکایی در دالاس. بلیط های VIP 7500 دلاری به شما تصویری از ترامپ ، یک مکان عالی ، سوءاستفاده MAGA و علامت “Killing the Mob” را به شما می دهد. Ticketmaster یا BillOReilly.com در مورد صندلی ها به شما کمک می کند.


انجام حرکات

چیزهای سخت تر. جومان ویلیامز ، وکیل عمومی نیویورک ، که کسی نام او را نشنیده است ، کمیته مقدماتی را علیه فرماندار کتی هوچول تشکیل داده است. اولین تقلب آنها با هم نیست. هر دو زیبایی به نامزدی 2018 رسیدند ، زمانی که اندرو کومو سرمایه گذاری هوچول را انجام داد. ویلیامز سپس 47 درصد آرا را به دست آورد. لی زلدین جومان را دوست دارد و از ماسک و واکسیناسیون استقبال نمی کند ، اما معتقد است که نیویورک از او حمایت می کند و همچنین معتقد است که او فرماندار بعدی ما است. در همین حال ، به نظر می رسد لتیتیا جیمز ، دادستان کل آمریکا – که اندرو کوئومو را غرق کرد و شخصی است که پادشاه را کشت – این تخت را در دست دارد. هی ، این چیز است فقط در نیویورک ، بچه ها ، فقط در نیویورک.


صحبت از Only in New York مرا به یاد علائم راهنمایی و رانندگی جدید می اندازد ، مانند علامتی که به ما هشدار می دهد که با احتیاط رانندگی کنیم. این به این دلیل است که زندگی شما را نجات می دهد متعلق به عابران پیاده در جاده است تا ماشین خود را از پارکینگ مورد نظر خود خارج کنند.

مطمئناً فقط در نیویورک ، بچه ها ، فقط در نیویورک.

دیدگاهتان را بنویسید