تونی دانگی توضیحات جان گرودن را توضیح می دهد


تونی دانگی اکنون تصویر کامل را در اختیار دارد.

روز سه شنبه ، مربی طولانی مدت NFL که به یک تحلیلگر تبدیل شده بود ، سعی کرد نظرات خود را در مورد جان گرودن در اوایل هفته روشن کند ، زمانی که او گفت زمان “حرکت” و “پذیرش” عذرخواهی گرودن است. او از یک منطقه گرمسیری نژادی برای توصیف سر NFLPA استفاده کرد. دموریس اسمیت.

اظهارات اولیه دانگی قبل از انتشار خبری از سوی نیویورک تایمز در روز دوشنبه بود که حاوی ایمیل های 2011-2018 بود که همچنین اظهارات همجنسگرا و زن ستیز گرودن را نشان می داد.

“بر [Sunday Night Football] من در مورد ایمیلی از جان گرودن نظر دادم ، “دانگی ، که سیاه و سفید مانند اسمیت است ، در توییتر نوشت. “من از او دفاع نکردم. من گفتم “حمله نامناسب و نابالغ به شخصیت یک مرد. اشتباه!’ من همه چیز را به نژادپرستی نسبت ندادم و گفتم فقط 10 سال پیش یک حادثه داشتم که باید عذرخواهی او را بپذیریم و ادامه دهیم. “

وی گفت: [sic] آنها آمدند ، “دانگی در توییت دوم نوشت. “حملات نامناسب ، نابالغ ، ناعادلانه تر به شخصیت افراد از هر قشر از زندگی. من هم از آنها دفاع نمی کنم و با توجه به الگوی ظاهری رفتار ، Raiders آنچه را که درست بود جلوی جان گرودن را گرفت ، انجام داد. ”

تونی دانگی حاضر است جان گرودن را ببخشد – در صورت پشیمانی.
گتی ایماژ (2)

گرودن روز دوشنبه از مربیگری Raiders استعفا داد و سه شنبه از حلقه افتخار Buccaneers حذف شد.

دانگی گفت که او گرودن را برگشت ناپذیر نمی داند – که در سال 2002 جانشین او به عنوان مربی تیم بوکانیرز شد.

او می نویسد: “گفته می شود ، اگر جان گرودن پشیمانی واقعی را نشان دهد – و مهمتر از همه ، طرز فکر و عملکرد او را تغییر دهد – من او را می بخشم.” “به عنوان مسیحیان ، این همان چیزی است که کتاب مقدس به ما دستور می دهد ، زیرا این کاری است که خدا برای ما انجام می دهد. می دانم که محبوب نیست ، اما کتاب مقدس است. ”

دیدگاهتان را بنویسید