توزیع ۱۳۱۵ «کارت نگهبان» در سمنان / استقراض دام و طیور از دامداران


به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، سید محمدرضا هاشمی استاندار سمنان صبح امروز در جلسه ستاد ساماندهی بازار و نظارت بر روند عرضه کالاها و ملزومات عمومی در سالن اجتماعات کوثر استانداری سمنان اظهار داشت: به ویژه اجرای طرح عوام فریبی و توزیع عادلانه یارانه ها، تاکنون ۱، ۱، ۳۱۵ کارت دام با تسهیلات بالای ۱۴۰ میلیارد تومان برای متقاضیان پرداخت شده است.

وی تصریح کرد: تبیین و تبیین اهداف و ابعاد اجرای طرح مدیریت هوشمند نانوایی های سنتی از طریق اطلاع رسانی و جهاد در استانداری سمنان در دستور کار قرار خواهد گرفت.

استاندار سمنان افزود: برای ایجاد امید و آگاهی لازم است تا مردم از اتفاقات و اقدامات مثبت و موثری که در مدیریت تنظیم بازار در استانداری صورت گرفته است به صورت ویژه و مستمر اطلاع رسانی شود.

الهاشمی گفت: باید به ویژه عرضه سه کالای اساسی در استان سمنان شامل برنج، مرغ و روغن مورد توجه قرار گیرد زیرا در آستانه ماه های ذی الحجه و محرم قرار دارند.

وی گفت: عملیات نظارتی در بازار استانداری سمنان با استفاده کامل از تمامی توانمندی های موجود در حال افزایش و ادامه است.

و استاندار سمنان ادامه داد: در خرید گندم از کشاورزان و ذخیره سازی این کالا اقدامات خوبی در استان انجام شده و تاکنون بیش از ۲۲ هزار تن گندم از کشاورزان استان خریداری شده و بیش از ۳۰ درصد مبلغ پرداخت شده است.

الهاشمی افزود: در بازار استانداری کمبود کالاهای اساسی و سایر کالاها وجود ندارد و جای نگرانی نیست و کالاهای مورد نیاز مردم بلافاصله در دسترس است.

انتهای پیام/۷۴۰۰۱/م/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید