توزیع عادلانه دفاع سیاسی از انتصابات/ سمت های معاونت استانداری سمنان در استان سمنان


به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، احمد رواده معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان صبح امروز در مراسم معارفه «رضا خانی» به عنوان سرپرست فرمانداری آرادان، اظهار داشت: حمایت مردمی است. مهمترین ویژگی ایشان.از مدیران و دولت آیت الله رئیسی مردمی است.

وی گفت: ولی سمنان به مردم اعلام کرد که تلاش می شود از حداکثر نیروی انسانی استان در انتصابات استفاده شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان افزود: استفاده از نیروهای توانمند داخلی از اولویت های استاندار در انتصابات است و توزیع عادلانه در استانداری از دیگر اولویت ها در انتصابات است.

رواده افزود: تلاش شده تا سطوح اداری استان سمنان به صورت عاقلانه، آگاهانه و انقلابی بازسازی شود.

وی با بیان اینکه ولی سمنان در کنار مردم ایستاده و هرگز به مدت خدمت فکر نمی کند، گفت: وظیفه همه ماست که با اتحاد و همدلی در مقابل متعصبان داخلی و خارجی نظام بایستیم.

معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان افزود: نظام اسلامی در کشور ما بر اساس احکام اسلامی و حاکمیت مردم شکل گرفت و امروز بیش از هر زمان دیگری نیازمند کار و تلاش هستیم.

«از همدلی، همکاری و همراهی دستگاه‌های تصمیم‌گیر در شهرستان آرادان با محوریت حجت‌الاسلام والمسلمین شریف تشکر می‌کنیم و بدون شک در فضای دلسوزانه می‌توان کارها را بهتر انجام داد. ریواده گفت.

وی گفت: با محوریت زائران اسلام و مسلمانان مطیع، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه سمنان فضای همدلی مناسبی در استان ما حاکم است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان افزود: در سفر آیت الله رئیسی به استانداری سمنان بیش از ۱۵ هزار میلیارد تومان اعتبار تخصیص یافت.

وی ادامه داد: سال گذشته با مشارکت کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و با همکاری مراجع قضایی، نظامی، اطلاعاتی و امنیتی رتبه اول جذب تسهیلات رفع موانع تولید را به خود اختصاص دادیم و ۳۵ واحد راکد به کشور بازگشتند. رناده گفت: چرخه تولید.

وی تصریح کرد: در حوزه مسکن و اجرای طرح ملی جهش در تولید مسکن، بر اساس گزارش های اعلام شده، استانداری سمنان در تامین زمین و ساماندهی متقاضیان رتبه دوم را در سطح کشور کسب کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار سمنان گفت: استانداری سمنان در سال ۱۴۰۱ برابر با اعلام وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی رتبه سوم کشوری را از نظر اشتغال کسب کرد.

ریواده افزود: استاندار سمنان دستور ویژه ای برای حل مسائل و مشکلات شهرستان های تازه تاسیس صادر کرد.

وی گفت: کار جهادی این است که مسئولان در میانه میدان باشند و مسائل مردم، مسائل مدیران است.

انتهای پیام/۷۴۰۰۱/م/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید