توریس برنده را در مبادلات به ثمر رساند ، اویلرز با نتیجه 3-2 کانوکس را شکست دادادمونتون ، آلبرتا (AP) – کایل توریس برنده این ضربات را به ثمر رساند و ادمونتون اویلرز با نتیجه 3-2 ونکوور کانکس را شکست داد …

ادمونتون ، آلبرتا (AP) – کایل توریس برنده این ضربات شد و ادمونتون اویلرز چهارشنبه شب در افتتاحیه فصل برای هر دو تیم ، ونکوور کانکس را با نتیجه 2 بر 2 شکست داد.

جسی پولجوجاروی و زاک هیمن در تنظیم مقررات نفتی ها گلزنی کردند که برتری دیرهنگام را از دست دادند. ادمونتون همچنین یک جفت پاس از کانر مک دیوید دریافت کرد. مایک اسمیت با 36 دفع سیو به پایان رسید.

الیور اکمن لارسون و کوین هیوز برای کانککس گلزنی کردند. تاچر دمکو 32 سیو ثبت کرد.

ادمونتون اولین گل بازی را در سه دقیقه باقی مانده در اولین دوره به ثمر رساند ، زمانی که پلجوجاروی از ضربه کمک دارنل بازیابی کرد و دمکو را شکست داد.

در نیمه دوم ، Kailer Yamamoto از Oilers یک فرار داشت ، اما Demko موفق به توقف شد.

آنها سه دقیقه دیگر در دومین بازی ، با سه امتیاز ، 2-0 کردند ، زمانی که هیمن اولین گل خود را به عنوان اویلر در یک دروازه باز باز کرد ، از بازی لئون درایسایتل به ثمر رسید.

ونکوور سرانجام اسمیت را شکست داد هنگامی که اکمان-لارسون از روی ضربه قدرتمند با ضربه 7:30 در سوم گل زد.

کانوکس ها در وقت سوم با 2:49 دقیقه به تساوی رسیدند ، زمانی که هیوز یک ضربه کوتاه را وارد دروازه کرد و در نهایت بازی را به وقت اضافه فرستاد.

نكات: كولتون اسكيور مهاجم ادمونتون روز چهارشنبه قراردادي يك ساله و دو طرفه امضا كرد. ارزش این قرارداد به طور متوسط ​​سالانه 750،000 دلار است. اسکویور 32 ساله در یک کمپ آموزشی در یک اردوی آموزشی شرکت کرد. مهاجم زک کاسیان نیز در ذخیره مصدوم قرار گرفت و جاش آرچیبالد مهاجم در ذخیره بلند مدت مصدوم قرار گرفت. فیلیپ بروبرگ مدافع به بیکرزفیلد قرض داده شد و کایل توریس مهاجم از وابسته به لیگ هاکی آمریکا فراخوانده شد. … این سومین فصل متوالی بود که تیم ها در افتتاحیه فصل با آن روبرو شدند. … هر دو تیم تغییرات قابل توجهی در خارج از فصل داشتند ، با اویلرز هفت چهره جدید و Canucks با 13 بازیکن جدید. … ادمونتون در بازی پیش فصل 6-1-1 پیش رفت ، در حالی که ونکوور 2-5-0 بود.

آن به شرح زیر است

Canucks: جمعه شب در فیلادلفیا.

Oilers: شنبه شب میزبان کلگری باشید.

___

برنامه های کاربردی NHL بیشتر: https://apnews.com/hub/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید