توئیتر زن کیسی DeSantis را به دلیل تشخیص سرطان سینه مورد تمسخر قرار می دهد


این خبر که کیسی د سانتیس ، همسر ران د سانتیس ، فرماندار جمهوریخواه فلوریدا ، مبتلا به سرطان سینه است ، با موجی از همدردی دموکرات ها و جمهوری خواهان روبرو شد – اما او همچنین با شادی و تمسخر بیمار در گوشه و کنار استقبال کرد. جنبه های اجتماعی شدن رسانه های جمعی

نیکی فرید ، کمیسر کشاورزی دموکراتیک فلوریدا ، که برای برکناری DeSantis در انتخابات دولت سال آینده نامزد شده است ، در توییتر منتشر شده است: “قلب ما با بانوی اول فلوریدا ، کیسی دی سانتیس و خانواده اش است. همه ما برای شما دعا می کنیم! ”

پس از تکرار پیام به زبان اسپانیایی ، فرید به ترول های آینده هشدار داد.

او گفت: “اگر تصمیم گرفتید به این توییت پاسخ دهید ، لطفاً کمی همدلی نشان دهید.” کیسی مادر سه فرزند است و او شایسته حمایت ما در این مبارزه سخت است. “

هشدار او در پاسخ به چندین توییت زشت و دارای انگیزه سیاسی در مورد نبرد بانوی اول در فلوریدا بود.

“من برای کیسی دی سانتیس متأسفم ، نه تنها به خاطر چنین تشخیص وحشتناکی ، بلکه همچنین به این دلیل که ران دی سانتیس بین (الف) کمک به محافظت از سیستم ایمنی همسر خود با پوشیدن ماسک ، یکی را انتخاب می کند. و (ب) تعرض به افراد ضد نقاب به خاطر جاه طلبی های سیاسی وحشتناک آنها ” دیون گرین ، کمدین کانادایی در توییتر نوشت، که اغلب نقش خانم بتی باورز ، “بهترین مسیحی آمریکا” را بازی می کند.

او نوشت: “برای کیسی دی سانتیس آرزوی سلامتی می کنم.” یکی دیگر از کاربران توییتر ادعا می کند که “نماینده UCI در خط مقدم” است. امیدوارم او آنقدر باهوش باشد که اجازه ندهد شوهرش سرطان سینه خود را با ایورمکتین یا هیدروکسی کلروکین درمان کند. “

“ارائه افکار و دعاها به کیسی دی سانتیس ، همسر مردی که از بیماری همه گیر که منجر به کشته شدن بیش از 55000 گل فروشی شد ، بسیار دشوار خواهد بود.” با کاربر دیگری تماس گرفت با نام خانوادگی “Death Metal Viking”.

“دعاهای من خطاب به خانواده های بیش از 50،000 فلورانسایی است که در کووید به دلیل دزانتیس جان باختند. [sic]، ” یکی دیگر از کاربران توییتر نوشتبه “متاسفم که همسرش را هدر نمی دهم.”

برخی از شهروندان سوسیالیست با توطئه بیشتر از خود می پرسیدند که آیا تشخیص 41 ساله واقعی است؟

یکی از آنها در پاسخ به خبر خبری CNN نوشت: “من مطمئن نیستم که این ترفندی برای رأی ترحم است یا نه.”

“آیا کسی می تواند بررسی کند که آیا این صحت دارد؟” کاربر دیگری را اضافه کرد، “زیرا شاید او فقط به دنبال همدردی و توجه بیشتر برای ریاست جمهوری خود باشد ، هنگامی که همسرش به طور معجزه آسایی شانس را از بین می برد و به یک داستان زنده ماندن تبدیل می شود. وقتی صحبت از مزخرفاتی مانند رون می شود ، من به او شک نمی کنم. ”

در توییت دوم ، همان کاربر نوشت: “اگر همسرش واقعاً سرطان داشته باشد ، امیدوارم تحت درمان پزشکی قرار گیرد که افرادی مانند رون سعی می کنند از دیگران جلوگیری کنند.”

کیسی دی سانتیس ، بانوی اول فلوریدا ، پس از اعلام سرطان سینه در توییتر مورد استقبال همدردی و ترول ها قرار گرفت.
جو Burbank / Orlando Sentinel از طریق AP ، پرونده

کیسی دی سانتیس ، مجری سابق تلویزیون ، در سال 2010 با همسرش رون ازدواج کرد. این زوج دارای سه فرزند حداقل چهار ساله هستند.

فرماندار در بیانیه ای گفت: “کیسی مرکز خانواده ما است و با ابتکارات بانوی اول خود بر زندگی بی شماری فلوریدیایی تأثیر گذاشته است.” “در حالی که او با سخت ترین محاکمه زندگی خود روبرو است ، او نه تنها حمایت بی دریغ من ، بلکه حمایت کل خانواده ما ، و همچنین دعاها و خواسته های فلوریدیایی ها در ایالت ما را خواهد داشت.”

در حالی که رهبران دموکرات در ایالت سانشاین از دی سانتیس به دلیل درمان همه گیر COVID -19 انتقاد می کنند – به ویژه اصرار او بر این که مناطق مدرسه دستور استفاده از ماسک را صادر نکنند – آنها پس از انتشار تشخیص بانوی اول فلوریدا در روز دوشنبه سیاست را کنار گذاشتند.

مانی دیاز ، رئیس حزب دموکرات فلوریدا در بیانیه ای اظهار داشت که از اطلاع از تشخیص کیسی دی سانتیس متأسف است و آن را “نوعی از اخبار است که همه خانواده ها می شنوند”.

دیاز افزود: “در حالی که خانواده DeSantis این دوران سخت را پشت سر می گذارند ، افکار و دعاهای من با خانم DeSantis است و برای او آرزوی بهبودی سریع و موفق دارم.”دیدگاهتان را بنویسید