تمریناتی که می توانید با سگ خود انجام دهید | تناسب اندام کندی


سگها به اندازه شما ورزش را دوست دارند ، و مخصوصاً برای صاحبان حیوانات خانگی نژاد فعال ، یافتن تمریناتی که هم برای شما و هم برای فرزندتان از آنها لذت می برید می تواند هم شما را به هم نزدیک کند و هم به شما کمک کند. حتی اگر سگی ندارید که همیشه برای دویدن یا بازی فریزبی آماده است ، تمرینات کم شدت دیگری نیز وجود دارد که می توانید با سگ خود انجام دهید.

داگی یوگا

بله ، یوگای سگ یک چیز است! این برای سگ های آرام تر و آموزش دیده بهترین کار را می کند و چندین فیلم آنلاین وجود دارد که می تواند به شما و سگ شما کمک کند تا انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند. اگر سگ شما دارای باسن بدی است – یک فیزیوتراپی سگ خاص می تواند در نمات روزانه سگ گنجانده شود.

پیاده روی و دویدن

اگر در نزدیکی مسیرهای باز زندگی می کنید ، سگ خود را همراه ببرید! شما دو نفر می توانید مکانهای جدیدی را برای دویدن یا پیاده روی کاوش کنید و همچنین در یک تمرین عالی شرکت کنید. با خود آب هر دو نفر را فراموش نکنید – پیاده روی و دویدن می تواند خسته کننده تر از یک پیاده روی معمولی باشد.

تنیس

زدن توپ تنیس به جلو و عقب سرگرم کننده است و اگر سگی دارید که دوست دارد آن را به جلو و عقب بیاورد ، می توانید خدمات خود را بهبود ببخشید. و به سگ خود کمک کنید تا هماهنگ نشود و تمرین نکند! مطمئن شوید مکان هایی که انتخاب می کنید برای سگ مناسب است یا در ساعات اوج حرکت می کند.

تمرینات پیاده روی روزانه خود را انجام دهید

هنگام قدم زدن در سگ خود ، می توانید تمرینات با وزن بدن را نیز شامل شود. هر پنج دقیقه یکبار توقف کنید تا 15 زانو خم شوید یا وزنه های سبک را به دستان خود بیاورید و هنگام راه رفتن سگ خود با بازوهای خود کار کنید. بسیاری از تمرینات سبک و متفاوت وزن بدن شامل تمرینات مقاومتی است و هنگامی که بدن شما هنگام راه رفتن گرم می شود ، ممکن است انجام آنها راحت تر باشد.

شنا كردن

اگر در نزدیکی دریاچه یا استخر دوستدار حیوانات خانگی زندگی می کنید ، سگ شما دوست دارد با شما شنا کند! با این حال ، همه سگها شنا بلد نیستند – با دامپزشک خود مشورت کنید تا مطمئن شوید که نژادی دوستدار آب دارید و قبل از اینکه آنها را به استخر یا دریاچه ببرید ببینید به چه نوع آموزش نیاز دارد.

Ultimate Frisbee یا Disc Golf

اگر شما یا سگتان تنیس را دوست ندارید ، سعی کنید خانواده و توله سگ خود را برای یک بازی فریزبی بیرون ببرید. حتی سگهای کوچکتر یا کمتر فعال می توانند از هوای تازه بیرون و گذراندن وقت با هم لذت ببرند.

سایر گزینه های تناسب اندام

برای لذت بردن از یک تمرین عالی برای کل بدن ، لازم نیست سگ داشته باشید. اگر جنبه اجتماعی تناسب اندام را دوست دارید ، یکی از کلاسهای کیک بوکسینگ ما را در شهرستان کامدن یا تمرین ZUMBA® در South Jersey را امتحان کنید. کندی تناسب اندام دارای یک برنامه کامل از کلاس های آمادگی جسمانی گروهی است و ما همیشه مشتاق دیدن چهره های جدید هستیم! آنچه را که در وب سایت ما در دسترس است بررسی کنید – یا به سادگی برای تمرین فردی با مربی شخصی به یکی از سالن های ورزشی ما مراجعه کنید!دیدگاهتان را بنویسید