تلاش می کنیم با مدال از بازی های کشورهای اسلامی برگردیم – خبرگزاری مهر، اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، مرحله جدید اردوی تیم ملی هندبال مردان در دو گروه در تهران برگزار می شود و فسلین فیوش در حاشیه اردوی گروه اول این دیدارها در جمع خبرنگاران توضیحاتی در خصوص وضعیت اردوها و برنامه های شرکت در مسابقات کشورهای اسلامی.

ویسلن وویویچ در خصوص گروه ایران در مسابقات جهانی هندبال گفت: در گروه سختی قرار داریم. اسپانیا سال هاست که در مسابقات جهانی حضور دارد و عناوین زیادی دارد. مونته نگرو تیم جوان و قدرتمندی دارد، اکثر بازیکنانش در بوندسلیگا آلمان بازی می کنند و در آخرین دوره قهرمانی اروپا پدیده بودند. چیز زیادی درباره شیلی نمی دانیم، اما در دوره قبل رتبه بدی کسب نکرد.

وی افزود: در حال حاضر نمی توانم با اطمینان بگویم که چقدر شانس داریم، اما بعد از اردوی قونیه درک بهتری خواهم داشت و در اردوی بعدی با اضافه شدن لژیون، آنالیز بهتری خواهم داشت. ”

مربی تیم ملی هندبال کشورمان درباره شرایط اردو و بازیکنان گفت: یک سری بازیکنان در هر دو اردو پراکنده هستند و بچه های خوبی داریم که می توانند به آینده هندبال ایران کمک کنند و از دیدن آنها تعجب کردم. قدر».

وی درباره بازی های کشورهای اسلامی گفت: بعد از لغو بازی های آسیایی حضور در مسابقات کشورهای اسلامی مهم است و تلاش می کنیم با مدال برگردیم. در گروه سه تیمی هستیم و با آذربایجان و ترکیه همگروه هستیم. سپس در دور دوم مسابقه متقابل انجام می دهیم.

مربی تیم هندبال کشورمان گفت: همه بازیکنان دعوت شده ملی پوش هستند و همه را به یک چشم می بینم و به نظرم بهترین هستند و امیدوارم بهترین نتیجه را بگیرند. با شاهونصراتی، پویا نوروزی، سجاد استاکی، افشین صادقی برای حضور در تیم ملی صحبت کردم و آنها به تیم ما اضافه خواهند شد. وقتی همه پرسیدند چرا با وجود این همه افتخار به ایران رفتی، گفتم با ایران افتخار می کنم چون تا به حال در ایران افتخار کسب نکرده بودم.

به گزارش خبرنگار مهر، عربستان، قطر، مراکش و عراق در گروه A هندبال مردان و ایران، ترکیه و آذربایجان در گروه B قرار دارند.