تغییر صندوق بازنشستگی آهنین در دولت سیزدهم – مهریه | اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از صندوق بازنشستگی فولاد «حسین عمران» در دیدار با آقای «سید محمد حسینی» نایب رئیس مجلس، وی به تشریح وضعیت بد صندوق بازنشستگی فولاد در ابتدای تشکیل صندوق بازنشستگی فولاد پرداخت. تیم مدیریت جدید، شفافیت و شفافیت آن. مبارزه با فساد، مدیریت جوانان و اشتغال. سودآور ادغام شرکت های تابعه، پیگیری مسائل کارگری، انضباط مالی، پیگیری بسیاری از پرونده های حقوقی، افتتاح و بررسی بسیاری از طرح های عمرانی، تعامل مثبت با نمایندگان مجلس از مهمترین دستاوردهای صندوق بازنشستگی فولاد در شش ماه گذشته بوده است. و برخی اقدامات دیگر

امیران با اشاره به سفرهای منطقه ای خود به استان های مختلف از جمله کرمان، یزد، مازندران، خراسان، گلستان و خوزستان برای دیدار با بازنشستگان و بررسی وضعیت زیرمجموعه ها گفت: به عنوان مثال از زمان تصدی این سمت تاکنون چهار بار به کرمان سفر کرده ام. مسائل کارگری و اعتصابات شدید در این استان وجود داشت که با همدلی شورای کارگری و جلسات برگزار شده حل شد.

وی افزود: تیم مدیریت جدید در کمتر از ۳ ماه صندوق تطبیق را تکمیل کرد. همچنین خدمات رفاهی مختلفی برای بازنشستگان اعم از زیارتی و سیاحتی در دوره کنونی نمایان شده است.

العامری با اشاره به انتقادات برخی بازنشستگان در خصوص بیمه سلامت گفت: در قرارداد جدید تمام نواقص قراردادهای سنوات گذشته را برطرف کردیم و بیمه را موظف به رفع مشکلات موجود کردیم.

در پایان این دیدار سید محمد حسینی با اشاره به اهمیت تکریم این قشر از خدمات صندوق فولاد برای بازنشستگان ابراز خرسندی کرد. خدمتگزارتبیین برنامه ها و برنامه های درسی دولت سیزدهم به ویژه معاونت امور مجلس رئیس جمهور جمهوری موجب تعامل نمایندگان و مدیران دستگاه های اجرایی شد.

وی با بیان اینکه مدیریت جوان صندوق فولاد تحول بزرگی در صندوق ایجاد کرد، گفت: آمادگی همکاری با صندوق فولاد را داریم تا در بودجه سال آینده تخصیص بودجه قوی برای صندوق لحاظ شود. در این میان آمادگی داریم با همکاری صندوق اصلاحات حقوقی لایحه ای را در قالب لایحه به مجلس نمایندگان ارائه کنیم.

شایان ذکر است احمد خانات نودهری، معاون اقتصادی وزارت کار، ساسان ولی زاده، مشاور فرهنگی معاونت اطلاع رسانی مجلس رئیس جمهور جمهوری و شاهزاده فواد این جلسه با حضور محسنی مدیرکل برگزار شد.