تعریف و بیان رشادت های شهدا از مصادیق جهاد تبین است.


به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، به نقل از روابط عمومی بنیاد شهید رضوی، خراسان رضوی، در پایان دوره آموزشی نوید شهید به میزبانی شهر مشهد، آقای محمدصادق هاشمی به ۱۷ هزار شهید خراسانی ادای احترام کرد. رضوی. وی گفت: خبرنگاران و هرکسی که در رسانه فعالیت می کند، افسر جنگ نرم است. جنگ امروز در فضای واقعی و نظامی نیست، در فضای مجازی و به شکل نرم است.

معاون فرهنگی و تربیتی بنیاد شهید و امور ایثارگران افزود: ابزار دشمن شبکه‌های اجتماعی تخصصی در تولید محتوا هستند و هدف بزرگی دارند. وارونه کردن واقعیت جامعه ایران، ناامید کردن مردم و تحقیر فعالیت تشکل ها و مسئولان مردمی، هدف اصلی دشمنان است.

وی تاکید کرد: عزیزان من وظیفه دارید تمامی فعالیت ها را در حوزه ایثار و شهادت برشمردید و تقدیم شهید بسیار مهم است چرا که معرفی سبک زندگی یک الگو در جامعه است.

معاون فرهنگی و تربیتی بنیاد شهید و امور ایثارگران با تاکید بر پرداختن به روح شهدا به ویژه مصاحبه با مادران شهدا گفت: معرفی شهدا، بیان رشادت های آنان، نحوه تربیت شهدا و… سطح فکری و فرهنگی خود را بالا ببرند. شهادت و ایثار از مصادیق جهاد است.

لازم به ذکر است این دوره آموزشی چهار روزه با حضور اساتید برجسته سواد رسانه ای در مشهد برگزار شد و شرکت کنندگان در تشرف به حرم مانور رضوی از سالن بزرگ قرائت حرم مطهر رضوی بهره مند شدند.

انتهای پیام/ ۷۰۰۴۲
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید