تعریض ورودی آبنما در دستور کار قرار گرفت – خبرگزاری مهر ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر، محمد هادی رستمیان ظهر امروز در بازدید از ورودی آبخاش اظهار داشت: به دستور استاندار بوشهر و با پیگیری های استانداری و مسئولان شهرستان ورودی آبخش که یک. ، گسترش یافت. از نقاط حادثه خیز شهرستان دشستان در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: تعریض ورودی آبخاش با هفت میلیارد تومان از محل اعتبارات اداره کل راهداری و حمل و نقل زمینی در فرمانداری انجام می شود.

معاون هماهنگی امور عمرانی استان بوشهر همچنین به شرکت توزیع نیروی برق استان دستور داد تا شبکه برق را برای توسعه ورودی آب منتقل کند.

رستمیان تصریح کرد: به منظور احترام به خواست مردم آببخش از ایجاد نیوجرسی در میانه مسیر توسعه یافته خودداری شد و پناه وسط کار خواهید کرد.

در بازدید میدانی معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری بوشهر که نماینده دشستان در شورای اسلامی، فرماندار شهرستان، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان و مدیرکل این اداره کل را همراهی می کردند. . بزرگراه های استانی و حمل و نقل جاده ای، مقرر شد این جاده سه کیلومتری توسعه یابد. در چند سال گذشته جان شماری از ولایات مشترک گرفته است و تا چند روز آینده عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.