“تد لاسو” فقط بمب اتمی احساسی را روی همه عاشقانه هایش انداخت


تد لاسو این فصل با قسمت تاریک معاشقه کردیم و قسمت این هفته ما را به یک مراسم تشییع جنازه می برد. تد لاسو فصل 2 قسمت 10 “بدون عروسی و تشییع جنازه” به دنبال خدمه AFC ریچموند در حالی که آنها پس از مرگ پدرش در اطراف ربکا (هانا وادینگهام) گرد هم می آیند. ربکا باید با نفرت از سرقت پدرش کنار بیاید ، مسئولیت احساسی پنهان کردن عاشقانه خود با سام (توحیب جیمو) ، یادآوری خاطرات مادرش (هریت والتر) و تلاش برای سرقت خنده از ساسی (الی). تیلور). با این حال ، آنچه واقعاً می توان گذاشت تد لاسو طرفداران از طریق wringer احساسی همه راه هایی هستند که در آن نمایش فقط عروق مرکزی خود را تکان داده است.

سام و ربکا داغ می شوند و قسمت جالب را به پایان می رسانند! ساسی دوباره تد (جیسون سودیکیس) را تماشا می کند ، اما پس از آن برد بزرگ تد برای این قسمت برای ربکا رقم خورد. جیمی تارت (فیل دانستر) بمب اتمی احساسی را روی دامان کیلی (معبد جونو) انداخت! و روی (برت گلدشتاین) از آن چیزی نمی داند !!

پس او چه می کند تد لاسو فصل 2 قسمت 10 “بدون عروسی و تشییع جنازه” به معنی داستان های نمایش است؟ سعی کنیم تحلیل کنیم …

تد و دکتر شارون تد لاسو 210 را در آغوش می گیرند
عکس: Apple TV +

ربکا و سام تموم شدن ؟؟ آیا ربکا / تد پایان بازی است ؟؟ ساسی چطور؟ یا دکتر شارون ؟؟ چی شد؟

قسمت این هفته ممکن است بار دیگر به ربکا / تد امید بدهد یا ندهد. با وجود اینکه “بدون عروسی و تشییع جنازه” ربکا و سم با خوشحالی در رختخواب با هم افتتاح می شوند ، و حتی اگر آنها به وضوح یکدیگر را دوست داشته باشند ، ربکا تصمیم می گیرد قبل از اینکه رابطه از کنترل خارج شود ، رابطه را پایان دهد. به نظر می رسد مشکل او این است که می خواهد ابتدا روی خودش کار کند. (البته ، او همچنین از تفاوت سنی و این واقعیت که او کارمند او است ناراحت به نظر می رسد ، بنابراین وجود دارد.) سام از کلاس جدا می شود و قول می دهد که همچنان منتظر او باشد. بنابراین ، احتمالاً ، این دو در آینده عاشقانه پرطرفدار خود را تجدید خواهند کرد.

باز هم ، احساسی ترین ضرب و شتم این قسمت بر ربکا و تد متمرکز بود ، که با دردی که پدران خود را متحمل شده اند روبرو هستند. ربکا به مادرش اعتراف کرد که از پدرش به خاطر رابطه ای متنفر است. تد به دکتر شارون نشان می دهد که بدن پدرش را پس از مرگ خودکشی پیدا کرده است. علاوه بر این ، تد از پدرش بخاطر “تسلیم شدن” عصبانی است. پس از اعتراف همه اینها به دکتر شارون (و در آغوش گرفتن) ، سرانجام تد به مراسم خاکسپاری پدر ربکا می رسد. حضور او اعتماد به نفس او را افزایش می دهد و به ربکا کمک می کند تا فهرستی پر از ستایش ارائه دهد.

بنابراین فرستندگان تد / ربکا باید خوشحال باشند. به هر حال ، سام از سر راه خارج شده است. اما آیا می دانید که او نیست؟ شیطان این قسمت زمانی پایان می یابد که ساسی با تد در تریلر کنار می رود و مادر خردمند ربکا متوجه می شود که ساسی از پرندگان زخمی خوشش می آید.

فقط بگوییم فعلاً تعادل در اینجا برقرار شده است؟ برخلاف اتفاقی که برای روی / کیلی / جیمی افتاد …

روی در مقابل کیلی سیب می خورد
عکس: Apple TV +

ای وای! آیا جیمی عاشقانه روی و کیلی را منفجر می کند؟

دیدم روی و کیلی با حسادت ، ارتباطات و گذراندن وقت بیش از حد با هم دست و پنجه نرم می کنند ، اما این هفته به نظر می رسید که این دو مثل همیشه با هم درگیر شده اند. وقتی کیلی به روی می گوید که می خواهد در هنگام مرگ درختی را بارور کند و او و بقیه عزیزانش میوه آن درخت را بخورند ، روی او را رد می کند. حتی یک طعنه. کیلی آن را شخصا می داند (متوجه نیست که واکنش او بر اساس ضربه خود او است) و روی را در بیشتر مراسم تشییع جنازه نگه می دارد. این خوب است ، مگر اینکه … جیمی تارت دوباره وارد چت شود.

جیمی در طول پذیرایی به کیلی نزدیک می شود و توضیح می دهد که او نه تنها برای شروع مجدد به AFC ریچموند بازگشته است ، بلکه هنوز عاشق او است. علاوه بر این ، او تا حدی روی خود کار کرد تا دوباره آن را به دست آورد. به نظر می رسد کیلی از این افشاگری غافل شده است و ما ناگهان نگران هستیم که داستان روی و کیلی ممکن است مشکلاتی داشته باشند …

مگر اینکه بلافاصله پس از عذرخواهی روی و توضیح نگرش نیهیلیستی خود در مورد مرگ ، این مربوط به دردی است که او پس از مرگ پدربزرگش احساس کرد. او به او می گوید که می خواهد بقیه عمر خود را با او بگذراند و او او را در آغوش می گیرد و عملاً در آغوش او ذوب می شود.

خب معنی اینها چیه؟ مخصوصا بعد از آغوش احساسی روی و جیمی در “من سیتی”؟ این که مثلث عشقی روی / کیلی / جیمی هنوز تمام نشده است … (انگشتری روی او بگذار ، روی !!!)

از کجا می توان تد لاسو را پخش کرد

دیدگاهتان را بنویسید