تدفین مرحوم حجت الاسلام محمد حسین بدری در جانوه – مهر | اخبار ایران و جهان


به گزارش خبرنگار مهر ، پیکر حجت الاسلام شیخ حسین بدری از روحانیون انقلابی و سرشناس عصر یکشنبه از نماز جمعه با حضور مردم سپاسگزار و فرماندار این شهرستان در شهرستان جنافه تشییع شد. سالن به مرکز شهر یاد و خاطره شهدای گمنام.

روحانی فقید حاج شیخ محمد حسین بدری شامگاه شنبه در منزل خود بر اثر سکته قلبی دار فانی را وداع گفت.

پیکر آن مرحوم پس از تشییع برای خاکسپاری به شهر مقدس قم منتقل شد.

    پیکر مرحوم حجت الاسلام محمد حسین بدری در ژنو تشییع شد.

بر اساس این اطلاعیه، مراسم ختم و خاکسپاری این عالم فقید در قم فردا دوشنبه ۲۳ خردادماه در مسجد الباب برگزار می شود. بهشت و به سمت گلزار شهدای علی بن جعفر حرکت می کند.

در پی درگذشت این روحانی نامدار جهادگر گروه ها، گروه ها و شخصیت های مختلف این ضایعه غم انگیز را تسلیت گفتند.

امام جمعه جنافه در پیامی به این مناسبت فرمودند: وفات حجه الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد حسین بدری که پرانرژی یار و دوستدار تقوا و عاشق اهل بیت است.پ) قانونی بود و باعث تأسف و تأثر عمیق شد.

حجت الاسلام سید عبدالهادی عضویت حسینی افزود: یک روحانی با بصیرت انقلابی که دارای روحیه مردمی و سبک زندگی پاک و ساده است همواره محل رجوع مردم به ویژه جوانان و عاشقان اهل بیت است.پ) من بودم.

    پیکر مرحوم حجت الاسلام محمد حسین بدری در ژنو تشییع شد.

عبدالکریم الجمیری نماینده محترم استان های بوشهر، جنفا و دیلم نیز در پیامی درگذشت حجت الاسلام والمسلمین حاج شیخ محمد حسین بدری را تسلیت گفت.

در پیام نماینده محترم بوشهر، جنفا و دیلم آمده است: خبر درگذشت روحانی متعهد و دلسوز حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاجی شیخ محمد حسین بدری از روحانیون خوشنام انقلابی. گناوه موجب اندوه و اندوه فراوان شد.

در ادامه این نامه آمده است: اخلاص، تواضع، سادگی، مردم‌سالاری و پایبندی به ارزش‌های انقلاب و نظام اسلامی از ویژگی‌های ارزشمند این روحانی متدین با بصیرت بود که وی را مرجع بسیاری از مردم قرار داد. ، بخصوص. جوان.

    پیکر مرحوم حجت الاسلام محمد حسین بدری در ژنو تشییع شد.

در خاتمه پیام مردم شریف بوشهر، جنفا و دیلم در مجلس شورای اسلامی آمده است: جنابعالی، دانشجویان، علاقه مندان و تمامی مردم شریف بندر جنفا تسلیت عرض می نماییم. و تسلیت عرض می نمایم و از احادیث شریف آن مرحوم، بزرگداشت و همنشینی با اولیای الهی و برای بازماندگان صبر مسئلت دارم.