تامرون هال به ریشه های خود با جیلن رز نگاه می کند


تامرون هال به دلیل موهای بریده تنگش به خاطر ریش ریش های روزنامه نگاری اش معروف است. در “مرد رنسانس” این هفته ، مجری برنامه به من گفت که چرا در دریایی از اخبار همراه با یخ های جاری ، مارک “انجام” خود را در آغوش گرفته است.

او می گوید: “من موهایم را کوتاه کردم چون دوست پسرم عاشق آنیتا بیکر بود و من عاشق او بودم.” “و من موهامو کوتاه کردم. اینجا قبل از هالی بری است … من به دانشگاه تمپل رفتم و این مرد وسواس داشت. او اهل دی سی بود و شما می دانید که برادران دی سی موهای کوتاه دوست دارند. ”

خوب ، او به نماد دیترویت بازگشت ، که اتفاقاً برای من یک مادر جانشین است. و خواننده به Tamron رسید. آنها با هم دوست شدند و تامرون سعی کرد در برنامه او آنیتا را بازی کند.

“صدای زیبا ، حضور و ظرافت واقعی است. اما او همچنین بسیار خجالتی است … و مردم می بینند [many performers] برای شخصیت های صحنه ای آنها و نه همیشه برای شخصی که پشت صحنه است. ”

اما این تگزاسی آزموده و واقعی دست از تلاش برای رزرو کردن برنمی دارد. “هر بار که در برنامه خود اشاره می کنم که او یک مهمان رویایی است ، مردم دیوانه می شوند … من تا زمانی که این زن به این نمایش نیاید من کنسل نمی شوم.”

من تامرون را از سال 2002 تا 2004 در شیکاگو بازی می کردم و او در آن بازار کار می کرد. و وقتی اسمش را می گویم ، تمرون است ، مانند کامرون ، رپر.

“من همیشه متوجه می شوم که قبل از 30 سالگی کسی مرا می شناسد زیرا من خودم را” تمرون “می نامم. همه بعد از 30 سال می گویند “تمرین”. بنابراین ، می بینید که ما برمی گردیم و من از آن قدردانی می کنم. “

“در واقع ، مردم به من گفتند:” کامرون دیاز ، کامرون دیاز. ” با خودم می گویم: “واقعا؟” و نمی توانم چند بار به شما بگویم [it’s happened]به جالب است. “

سخت است که تامرون را با کسی اشتباه بگیرید ، چه برسد به یک بازیگر بلوند چشم آبی. او یک استعداد منحصر به فرد ، باهوش و قریب به اتفاق است و ارزش خود را در صنعتی می داند که همیشه مهمان نوازی برای شخصی مانند او نداشته است.

“من یک دختر سیاه پوست جنوبی بدون دلیل هستم که ایالت تگزاس به معنای واقعی کلمه روی باسن خود خالکوبی کرده است. و من آن چیزها را با افتخار می پوشم. ”

او کار خود را در ایالت خود آغاز کرد ، سالها در شیکاگو کار کرد و در MSNBC استخدام شد و در آنجا مصاحبه هایی با ریاست جمهوری باراک اوباما انجام داد. او میزبان مجموعه ای از برنامه ها بود ، از جمله “مهلت: قتل” در تحقیق کشف ، سپس اولین زن آفریقایی-آمریکایی بود که مجری “امروز” بود. نیویورک پست حتی او را “سخت کوش ترین زن در اخبار تلویزیون” نامید.

اتاق تامرون
تامرون هال هنگام صد و پنجاهمین جایزه تصویر NAACP در سال 2020 روی صحنه صحبت می کند.
گتی ایماژ برای BET

اما در سال 2017 ، جایگاه او برای سومین ساعت “امروز” لغو شد و او NBC را ترک کرد.

“وقتی از شغل قبلیم مرخص شدم ، به یاد می آورم که به جلسات می رفتم و … به معنای واقعی کلمه پیشنهاداتی دریافت می کردم که احتمالاً در اولین سال دانشگاهم از آنها لذت می بردم. و با خودم می گویم: «یک لحظه صبر کن. من اولین زن سیاه پوستی هستم که مجری نمایش “امروز” شدم. من برنده ادوارد آر مارو هستم و نامزد امی هستم. من در سنگرها کار می کردم. در یک زمان من هفت نمایش در چهار شبکه مختلف داشتم. و آیا فکر می کنید من شایسته تکمیل هستم؟ من مجبور نیستم ستاره باشم ، اما مطمئناً می دانستم که ارزش دارم. ”

او گفت که تمام صداقی را که از مادر و پدربزرگش آموخته است ، وارد کرده است ، که او آن را دارای تحصیلات درجه دوم توصیف کرده است.

“من هر روز از یک فارغ التحصیل هاروارد توصیه او را می پذیرم. هر روزی.”

و از فیلم مورد علاقه اش “راکی” الهام گرفت ، فیلمی که باعث گریه او در کلاس دوم شد.

“همه ما روی تشک افتاده ایم و امیدواریم توانایی بازگشت را داشته باشیم.” او بلند شد و ایده برنامه روزانه خود را مطرح کرد ، که در نهایت با ABC به دست آمد. در حال حاضر در فصل سوم آن است و او آن را به زبان من توضیح می دهد: حلقه ها.

“من هنوز این احساس اخبار محلی را دارم … آن را با حضور در بسکتبال در دانشگاه مقایسه می کنم. شما در NBA عشق دارید ، اما هیچ چیزی مانند عشق در سطح دانشگاه وجود ندارد. برای من ، به صورت محلی ، در اخبار ، مثل این بود که در کنگره دانشگاه بودم ، سپس به خبرهای ملی آمدم … کمی متفاوت است. اما این برنامه گفتگو نشان می دهد که بهترین برنامه در هر دو جهان است. “

او اکنون ازدواج کرده است و یک پسر به نام موسی دارد. او گفت که شوهرش ، مدیر موسیقی استیون گرینر ، یک کارت صدا برای او است و او همچنین در درمان است.

اگرچه در سالهای اخیر تغییرات زیادی شده است ، اما او برنامه “امروز” خود را رها نکرده است. تامرون هنوز بسیار نزدیک به ال روکر است و از او و همسرش ، دبورا رابرتز ، جورج و ویزی جفرسون مدرن نام می برد. او در بسیاری از موارد از جمله عملیات اضطراری پسرش و غذاهای آماده برای تعطیلات با او مشورت می کند. قبل از تعطیلات عید پاک ، او از او راهنمایی خواست.

پاسخ او: “من بره خود را از چوپانم می گیرم.”

تمرون گفت که تنها چوپانی که می شناخت موسی بود. “ال روکر زیباترین زندگی را دارد ، اما او آن را زندگی می کند زیرا توسط پدری که با اتوبوس رانندگی می کرد بزرگ شده است. [It’s] اخلاق کار خانواده مهاجر قرار نیست از ال روکر پیشی بگیرید. [He has] بزرگترین قلب کسی که می شناسم من خانواده اش ، فرزندانش را می پرستم. اگر روزی دچار مشکل شدم – ال روکر. ”

ما در مورد قدرت Naomi Osaka و Simone Biles صحبت کردیم. تامرون از خوشحالی خود برای خانواده اش در زمان انتخاب اوباما در سال 2008 گفت. من همچنین از دیدگاه او در مورد وضعیت جهان و آمریکا امروز لذت بردم.

“کشیش ویلیام باربر ، که دیگر نمی توانستم با او صحبت کنم … در سخنرانی ای که یک بار در آن شرکت کردم ، گفت”. او می گوید: “ما بر هولوکاست غلبه کردیم زمانی که جهان مجبور شد برای غلبه بر شر گرد هم بیایند. در برهه ای از اخبار ، ما می توانیم آن را شروع کنیم و سیاهپوستان را ببینیم که در سلما در حال راهپیمایی و ضرب و شتم وحشیانه هستند. بنابراین من بدترین نوع بشریت را در مقیاس های بسیار زیاد دیده ام. بدیهی است ، ما خیلی جوان هستیم که آن چیزها را به خاطر بسپاریم. اما این بدترین چیزی نیست که دیده ام. ”

ما بسیاری از زمینها را ، چه سبک و چه سنگین ، پهن کردیم و قبل از اینکه بدانیم ، وقت نداشتیم و نتوانستیم بخش سریع آتش من ، “رفته در 60 ثانیه” را تغییر دهیم. اما من یک سوال فشرده به او دادم به این امید که او به سرعت پاسخ دهد: ملکه برش پیکسی کیست؟ تونی براکستون ، هالی بری یا نیا لانگ؟

به راحتی ، دوست قدیمی من تمرون مجبور به ترک شد. او گفت: “وای خدای من ، من رفتم.” و این به من تایید کرد که در شوهای تجاری و رسانه ها یک راز مخفی از خانمهای مو کوتاه وجود دارد. سایر خانمهای پیکسی کات.

متولد دیترویت جالن رز یکی از نمادگران Fab Fab از دانشگاه میشیگان است که در اوایل دهه 1990 دنیای محافل دانشگاه را تکان داد. او 13 فصل در NBA بازی کرد ، قبل از اینکه به یک رسانه تبدیل شود. رز در حال حاضر تحلیلگر “شمارش معکوس NBA” و “برخیز” و مجری برنامه “Jalen & Jacoby” است. او مدیر اجرایی “The Five Five” را برای مجموعه “30 برای 30” ESPN تهیه کرد ، نویسنده کتاب پرفروش “Got to Give the People What They Want” ، طراح مد ، و یکی از بنیانگذاران Jalen Rose است. ، یک مدرسه دولتی منشور در زادگاهش.

دیدگاهتان را بنویسید