تاریخچه مختصری از ZUMBA® | تناسب اندام کندی


برای بسیاری از افراد ، یافتن روال مناسب تناسب اندام به معنای یافتن فعالیت هایی است که از آنها لذت می برند. این باعث می شود افراد بیشتر به برنامه ورزشی پایبند باشند. کلاسهای رقص کاردیو از نظر جنبه اجتماعی و این واقعیت که رقص سرگرم کننده تر از دویدن روی تردمیل است بسیار محبوب هستند.

مزایای تناسب اندام زومبا کندی

ZUMBA® یکی از محبوب ترین و محبوب ترین کلاس های رقص در این کشور است. این ورزش دارای تمام مزایای کاردیو سنتی ، با سرگرمی و هیجان است که آن را به یک فرصت تناسب اندام منحصر به فرد تبدیل می کند. ما تاریخچه کوتاهی از برنامه را برای کمک به علاقه مندان به ZUMBA® در South Jersey جمع آوری کرده ایم تا دریابند که آیا این برنامه برای آنها مناسب است یا خیر!

ZUMBA® یک برنامه تمرینی با الهام از رقص کلمبیایی است که بر خلاف برنامه های دیگر ، تأثیرات مختلف رقص بین المللی را با حرکات هنرهای رزمی در بر می گیرد. این برنامه با سرعت بالا ، سرگرم کننده و انفجاری با بیش از 12 میلیون شرکت کننده در سال است. از همه مهمتر ، حرکات ZUMBA® را می توان به راحتی تغییر داد ، از مبتدی تا متخصص ، و آن را برای همه افراد در هر سطح آمادگی جسمانی قابل دسترسی می کند.

با همه این مزایا ، مردم هنوز در شگفت هستند که ZUMBA® چگونه شروع شد و چرا اینقدر محبوب است.

به گفته وب سایت ZUMBA® ، ایجاد این برنامه توسط آلبرتو “بتو” پرز یک “تصادف شاد” بود و در اواسط دهه 90 رخ داد. در راه آموزش یک ساعت ایروبیک ، بتو متوجه شد که موسیقی خود را فراموش کرده است و باید با استفاده از نوارهایی که در ماشین داشت سریع تعویض کند. بنابراین بتو به جای انواع سنتی هوازی تکراری ، کلاس بیشتری با رقص هدایت کرد و شاگردانش را در حال حرکت و سرگرمی نگه داشت.

این موسیقی ریشه خود را در موسیقی و رقص الهام گرفته از لاتین حفظ کرده است ، اگرچه تحت تأثیر سایر تأثیرات مانند موسیقی و حرکات به سبک بالیوود قرار گرفته است و جذابیت جهانی تری به آن بخشیده است.

بتو با الهام از موفقیت خود ، برنامه رقص / ایروبیک خود را بهبود بخشید و گسترش داد و سرانجام آموزش آن را به عنوان یک نوع جداگانه از کلاس تناسب اندام آغاز کرد. یکی دیگر از “تصادفات خوشحال” هنگامی رخ داد که بتو با دو تن دیگر از علاقه مندان به تناسب اندام ، به نام آلبرتو – آلبرتو پرلمن و آلبرتو آگیون ملاقات کرد. این سه نفر کلاس هوازی با الهام از رقص را بهبود بخشیدند و آن را “زومبا” نامیدند ، نامی که در واقع معنای خاصی نداشت ، اما صدای یک برنامه سرگرم کننده و هیجان انگیز را داشت. این ترکیب به سرعت از بین رفت و در ورزشگاه ها و مراکز تناسب اندام در سراسر جهان اصلی شد!

برخلاف سایر انواع دوره های ورزشی ، ZUMBA® با تأثیر کم طراحی شده است ، در حالی که هنوز در سوزاندن کالری م andثر است و به همان اندازه که شرکت کنندگان قادر به انجام آن هستند. این می تواند برای همه سطوح آمادگی جسمانی ، حتی در یک کلاس مناسب باشد ، که برای ورزشگاه هایی که منابع محدودی دارند بسیار مناسب است. در Kennedy Fitness ، ما مشتاقانه به همه اعضا کمک می کنیم تا به اهداف تناسب اندام خود دست یابند ، چه کاهش وزن ، افزایش ورزش روزانه یا بهبود استقامت و ظرفیت قلبی عروقی. ما از تفریح ​​و فلسفه ZUMBA® استقبال می کنیم! همین امروز با ما تماس بگیرید تا در مورد دوره های ما بیشتر بدانید!دیدگاهتان را بنویسید