تابلو و تندیس واحد تولیدی منتخب روز ملی صنعت و معدن وارد بهمن دیزل شد.


دیروز در مراسم گرامیداشت روز ملی صنعت و معدن که با حضور سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور، سید رضا فاطمی امین وزیر صلح، سید احسان خاندوزی وزیر اقتصاد و جمعی دیگر از مسئولان کشوری در سالن اجلاس سران تهران برگزار شد. و همچنین برخی از نمایندگان شورای اسلامی و فعالان این بخش به صورت غیرعلنی برگزار شد

تابلو و تندیس واحد تولیدی منتخب روز ملی صنعت و معدن وارد بهمن دیزل شد.

به گزارش خبرداغ، حسین خضری مدیرعامل بهمن دیزل به عنوان یکی از واحدهای برگزیده مورد تجلیل قرار گرفت و با اهدای لوح و تندیس تجلیل شد.
این جایزه بر اساس شاخص های توسعه، بهره وری، تولید، فروش و اشتغال زایی به مدیرعامل بهمن دیزل اعطا شد.
من باید بگویم؛ بهمن دیزل سهم بالایی در خودروهای تجاری دارد. همچنین این شرکت یک کامیون برقی جدید و یک تراکتور قدرتمند و مدرن را به مجموعه محصولات خود اضافه کرده است.
بر اساس نامگذاری امسال «تولید؛ مبتنی بر دانش و ایجاد اشتغال». سرنوشت انقلاب، توسعه محصول، توسعه ساختار تولید، توسعه نیروی انسانی، توسعه اصلاح زیرساخت های مالی و افزایش تنوع محصولات از جمله سیاست ها و برنامه های شرکت بهمن دیزل برای سال ۱۴۰۱ است. همچنین با توجه به نیاز بازار در حوزه بازرگانی، این گروه برای افزایش تنوع و افزایش تولید محصول در دستور کار قرار گرفت.
همچنین اکثر محصولات بهمن دیزل ۵ ستاره و برخی ۴ ستاره هستند. از سوی دیگر، بهمن دیزل در نظر دارد تا پایان سال ۱۴۰۱ تولید را بین ۲۰ تا ۳۰ درصد افزایش دهد.
بر اساس گزارش کارگروه رتبه‌بندی و نظر کمیته رتبه‌بندی، رتبه اعتباری بلندمدت A و رتبه اعتباری کوتاه‌مدت ۱A به بهمن دیزل (سهام عادی) از شرکت‌های زیرمجموعه گروه بهمن اختصاص یافته است و در حال حاضر گروه بهمن تنها گروه خودروسازان در کشور است که توانسته رتبه اعتباری پایدار A را داشته باشد.
بهمن دیزل از سال ۱۳۹۵ در طول خصوصی سازی، ظرفیت خود را در شهرک صنعتی البرز دو برابر کرده و موجب اشتغال ۳۰ درصدی شده و به عنوان یک شرکت تولید کننده و بزرگترین شرکت ساختمانی تجاری کشور شناخته می شود.