تابلو نیز مجهز به داستان خواهد بود!


‌ ‌

پیام رسان سیگنال آزمایش بتا ویژگی داستان را آغاز کرده است. کاربران می توانند فیلم ها، عکس ها و پیام های متنی را با دوستان خود به اشتراک بگذارند که مانند سایر پیام رسان ها عمری ۲۴ ساعته دارد.

Signal Stories مشابه دیگر پلتفرم‌ها است که کاربران می‌توانند انتخاب کنند چه کسی استوری‌های آنها را ببیند. علاوه بر لیست دوستان نزدیک و سایر گروه ها، کاربران می توانند انتخاب کنند که داستان ها را با همه مخاطبان خود به اشتراک بگذارند. اگر داستانی در گروهی پست شود، دیگران می توانند به آن پاسخ دهند و آن را به اشتراک بگذارند.

در حال حاضر، فقط داوطلبان بتا می‌توانند Stories را مشاهده کنند. اگر کاربر نمی خواهد استوری ها را در سیگنال ببیند، می تواند آنها را در قسمت تنظیمات غیرفعال کند. اما او دیگر نمی تواند داستان ها را به اشتراک بگذارد.

باید دید که آیا Stories به سیگنال کمک می کند تا کاربران را تشویق کند تا زمان بیشتری را در این پلتفرم بگذرانند یا خیر. اینستاگرام قابلیت استوری را از اسنپ چت کپی کرد که اکنون یکی از بخش های مهم این پلتفرم است. اما ویژگی داستان در برخی از پلتفرم ها موفق نبود. توییتر و لینکدین قابلیت Stories را در سال ۲۰۲۱، کمتر از یک سال پس از راه اندازی آن حذف کردند.

منبع: ایسنا