بیش از دو میلیون مرسوله پستی در استان خزر


به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، ناصر مرادی نرسیسی عصر امروز در گفت و گو با خبرنگاران که در سالن اجتماعات اداره کل پست با اصحاب رسانه برگزار شد، اظهار داشت: بحث سنتی پست اکنون کنار گذاشته شده و در حال بررسی است. به عنوان یک موتور لجستیک دیجیتال.

وی افزود: برخی از محصولات مطرح از طریق پست قزوین به شرکت های تجاری و صنعتی منتقل شد.

مدیرکل پست قزوین خاطرنشان کرد: پست قزوین سبک و سیاق سنتی را کنار گذاشته و اکنون اکثریت کارکنان دارای مدرک دانشگاهی هستند.

مرادی نرسیسی ادامه داد: در طرح زیپ کد و کد QR در روستاها بیشتر موفق بودیم، زیرا در مناطق شهری شهرداری ها همکاری نکردند و فکر می کردند ما به دنبال هزینه های بالا هستیم.

وی گفت: در سال ۱۴۰۱ به شهرداران اعلام کردیم که هدف ما زیباسازی شهر و اجرای صفحات فلزی است. کد پستی ۱۰ شماره هوشمند اعلام می کنیم در صورت آمادگی شهرداری ها آمادگی اجرای طرح کدپستی در شهر مذکور را داریم.

مدیر کل پست کاسپین افزود: طرح کدهای پستی در تاکستان آغاز شد اما در برخی شهرها با مقاومت شهرداری ها مواجه شدیم.

مرادی نرسیسی یادآور شد: در چند روز گذشته حدود یک سوم درآمد نشریه به دلیل کاهش فروش اینترنتی به دلیل قطعی اینترنت کاهش یافته است.

وی اطمینان داد: ما به صورت شبانه روزی در خدمت مردم در اداره پست خواهیم بود و اگر مرسوله ای برای سفارش پست شود، کارکنان ما موظفند حتی در روز تعطیل نیز بسته را به دست گیرنده تحویل دهند.

مدیر کل پست استان خزر اعلام کرد: طی یک سال گذشته ۲۸۱۰ هزار مرسوله جابه جا شد که بر اساس این آمار ۳۱ درصد افزایش داشته ایم.

مرادی نرگسی بیان کرد: طی ۶ ماهه امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۱۵ درصد و نیم رشد داشته ایم.

وی گفت: ۱۴۲ نماینده در استانداری داریم و افت محصولات در استانداری کمتر از یک درصد است و ماه هاست که هیچ مفقودی نداریم.

مدیر کل پست استان قزوین اذعان داشت: دفاتر پست در گروه های جداگانه ارزیابی می شوند و در گروه ۱۱ نفره رتبه اول را داریم.

مرادی نرگسی در پایان گفت: در زمینه درآمدزایی شرکت پست برنامه ریزی هایی انجام شده و در نظر داریم تا پایان سال فعالیت خود را نسبت به سال گذشته ۳۰ درصد در حوزه دیجیتال و صنعتی افزایش دهیم.

پایان پیام/
این مقاله را به صفحه اول پیشنهاد دهید