به پایان رسید ، جگ ها مسافتهای طولانی (4500 مایل) را طی می کنند تا لغزش ها را به پایان برسانندجکسون ویل ، فلوریدا (AP) – میامی و جکسون ویل دو مورد از طولانی ترین شکست های باخت در NFL را تجربه کردند. دلفین ها سقوط کرده اند …

جکسون ویل ، فلوریدا (AP) – میامی و جکسون ویل دو بازی طولانی ترین باخت در مسابقات NFL را تجربه کردند. دلفین ها با 76 امتیاز مجموعاً چهار پیاپی سقوط کردند. اسکیت جگوارها 20 است ، طولانی ترین در لیگ در نزدیک به پنج دهه گذشته و شش رکورد بی سابقه.

تیم ها این هفته سخت کار کردند – به معنای واقعی کلمه – به امید پیروزی.

دلفین ها (1-4) و جگوارها (0-5) ، که هر دو در یک ایالت در فاصله 5 ساعت رانندگی زندگی می کنند ، 7242 کیلومتر را برای بازی در لندن طی کردند. آنها روز یکشنبه در ورزشگاه تاتنهام هاتسپور دیدار خواهند کرد ، هر دو برای پایان دادن به سرسره ها بسیار مأیوس هستند.

جوان تیلور ، مهاجم تهاجمی جگوارها گفت: “ما به پیروزی نیاز داریم.” “من سخت تلاش کردم تا برنده شوم ، هر روز اینجا ، زیر آفتاب داغ. ما همچنان به یکدیگر ایمان داریم و زمان آن فرا رسیده است. ”

اکثر می گویند جکسون ویل مدت زیادی است که در آنجا است. مربی اوربان مایر تاکید می کند که تیمش در حال پیشرفت است ، با وجود شکست در چهار بازی از پنج بازی این فصل با دو رقم. با این حال ، جگوارها به رکورد مشکوک NFL در تامپا بی نزدیک می شوند. تیم بوکانیرز با 26 باخت متوالی رکورد لیگ را از آن خود کرد و آن را در دومین فصل خود در سال 1977 ثبت کرد.

مایر گفت: “دو م ofلفه کسب درآمد اخلاق کار و ایمان است.” “و اگر گروهی دارید که سخت کار می کنند ، اما باور نمی کنند ، فقط تعداد زیادی پسر کار دارید. اگر گروهی دارید که معتقدند اما سخت کار نمی کنند ، افراد زیادی دارید که فقط می خواهند.

“من شاهد رشد این ترکیب و یک تیم رو به رشد هستم. … ایمان و اخلاق کاری سس مخفی پیروزی است. ”

کمی ترور لارنس نیز می تواند کمک کند. انتخابات عمومی شماره 1 از درفت NFL امسال از دو بازی برتر او بیرون می آید ، پرتاب 473 یارد ، عجله 64 بازی دیگر و نشان دادن سه تاچ تاون و یک دور برگشت.

دامین ویلسون ، مدافع جگوارز گفت: “منظورم این است که او واقعاً دیر از گروه بیرون رفت.” “می دانستم که این یک تجربه است. هرچه بازیهای بیشتری دریافت کند ، بهتر است. سقف آن بسیار بسیار زیاد است. ”

دلفین ها همین احساس را با توا تاگواایلوا دارند ، که در ابتدای باخت در هفته 2 ، دنده های خود را مصدوم کرد و سه بازی گذشته را در ذخیره مصدوم گذراند. او انتظار دارد در مقابل جکسون ویل به میدان برود.

“واقعاً همینطور است. بیایید ببینیم در عمل چگونه پیش می رود. آیا او می تواند پرتاب ها را انجام دهد؟ آیا می تواند به چپ بپیچد ، به راست بپیچد ، وارد جیبش شود؟ برایان فلورس ، مربی دلفین ها گفت. “تنها چیزی که ما نمی دانیم این است که به یکدیگر ضربه بزنیم. ما این را تا بازی نمی دانیم ، اما سعی می کنیم تا آنجا که می توانیم تصور کنیم که ظاهراً بدون مانع چه ظاهری خواهد داشت یا چه احساسی خواهد داشت.

“من این را می گویم ، او بچه سختگیری است. او بچه سختگیری است ”

فقط یک

دلفین ها تنها تیم در NFL هستند که در چهار دسته اصلی تهاجمی: یارد ، یارد ، پاس و یارد و امتیاز رتبه 30 یا بدتر را کسب می کنند. نیویورک جتز در حال گذراندن بیست و نهم است ، برای پیوستن به دلفین ها در آن باشگاه مشکوک 8 متری گم شده است. جت ها تقریباً در یک فصل کامل در سال 2019 دارایی ها را مدیریت کردند و بار دیگر 29 را پشت سر گذاشتند و 3 متر جلوتر از 30مین رده بندی ایندیاناپولیس در آن فصل بودند.

WOES WOES

بیش از هفت سال است که مدافع تازه کار بلیط فرود را در لندن پرتاب کرده است. درک کار از Raiders آخرین کسی بود که در سال 2014 در ورزشگاه ومبلی این کار را انجام داد.

بلیک بورتلز از جکسون ویل (2014) ، Deshone Kizer از کلیولند (2017) ، گاردنر مینشو از جکسون ویل (2019) و زک ویلسون از نیویورک جتز (هفته گذشته) در فینال لندن موفق به کسب یکی نشدند. لارنس ضربه بعدی را دریافت می کند. او همچنین می تواند اولین اولین QB با یک جفت پاس TD از حوضچه شود.

لورنس گفت: “من فکر می کنم من فقط یک توپ بسیار هوشمندانه بازی می کنم.” احساس می کنم هر هفته بهتر می شوم و فقط اطمینان دارم که این ما را در موقعیتی برای بردن بازی ها قرار می دهد. “

سریع شروع کنید

دلفین ها برای شروع بازی ها مشکل بزرگی نداشتند. در این فصل آنها کوارترهای اول را با مجموع امتیاز 34-23 برنده شدند ، ششمین اختلاف برتر لیگ. مشکل بقیه بازی هاست. آنها در کوارتر دوم با 44-3 ، در کوارتر 27-14 ، در ربع چهارم با 54-25 و در وقت های اضافه 6-3 پیشی گرفتند. همه چیز را اضافه کنید و بعد از باز شدن 15 دقیقه هر مسابقه ، بین 131-45 تفاوت وجود دارد. این بدترین اختلاف در NFL این فصل پس از سه ماهه اول است.

___

تیم رینولدز نویسنده AP Sports مشارکت کرد.

___

برنامه های کاربردی NFL بیشتر: https://apnews.com/NFL و https://twitter.com/AP_NFL

حق چاپ © 2021 آسوشیتدپرس. همه حقوق محفوظ است. این مطالب نمی تواند منتشر ، پخش ، نوشته یا توزیع مجدد شود.دیدگاهتان را بنویسید