بلین لیگ ملت‌های والیبال: ما در خدمت عالی بوده‌ایم/ با بازیکنان کلیدی‌مان مقابل آمریکا بازی نکرده‌ایم


فیلیپ بلین پس از پیروزی تیمش مقابل تیم والیبال ایران گفت: بازی بسیار خوبی برای ژاپن بود، زیرا والیبال بسیار خوبی بازی کردیم. خدمات فوق العاده ای داشتیم به همین دلیل به تیم ملی ایران فشار آوردیم و خیلی تهاجمی بازی کردیم.

وی با ابراز رضایت از عملکرد بازیکنانش در دیدار مقابل ایران گفت: این دیدار پایان تیم ژاپن در هفته اول لیگ ملت ها بود و با یک برد مهم آن را ترک کردیم.

بلین با اشاره به اینکه هفته اول لیگ ملت ها هفته بسیار خوبی برای ژاپن بود، گفت: ما از چهار بازی خود در سه بازی پیروز شدیم. و شکستی که در کارنامه خودمان مقابل آمریکا داشتیم با نتیجه سه بر دو بود که در آن مسابقه با همه بازیکنان کلیدی خود بازی نکردیم. به همین دلیل فکر می کنم هفته خوبی را سپری کردیم.

او گفت: در مجموع به دلیل از دست دادن کونتارو تاکاشی که یکی از بهترین هافبک های ما بود، سختی های زیادی را متحمل شدیم. در پاس دادن و حمله هم مشکل داشتیم اما با همه اینها تیم ژاپن در هفته اول لیگ ملت ها سه برد و یک شکست را به طور رضایت بخشی کسب کرد.

سرمربی ژاپن با اشاره به تحلیل خوبی که از تیم ملی ایران داشتند، گفت: باید همه تیم هایی را که با آنها روبرو می شویم خوب آنالیز کنیم. اما چون تیم ایران حریف مهم ژاپن در آسیا است و ما در مسابقات آسیایی بازی های مهمی را مقابل این تیم انجام داده ایم و خواهیم داشت و در المپیک هم بازی بسیار مهمی مقابل آنها انجام دادیم. تجزیه و تحلیل.

وی ادامه داد: این به این معنا نیست که در مقایسه با سایر تیم ها مانند آمریکا یا هلند زمان کم و بیش برای آنالیز ایران داریم. با این حال باید در مقابل چه تیمی بازی کنیم تا بتوانیم تاکتیک های مناسب را مقابل حریف انتخاب کنیم.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید