بلاتکلیفی در فصل نقل و انتقالات به دلیل نیمه کاره بودن لیگ برتر!


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، با وجود تکلیف تیم قهرمان و دو تیم سقوط کرده به لیگ برتر، هنوز مسابقات آنها تمام نشده است. دیدار نیمه نهایی تراکتورسازی تبریز و پرسپولیس از هفته بیست و هشتم علاوه بر دو بازی ناکام صنعت نفت آبادان – هوادار تهران و نساجی مازندران – تراکتور تبریز از هفته سی ام باعث شد تا برنامه لیگ برتر ناقص شود. در واقع همه منتظر رای گیری کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس برای این سه دیدار هستند. رقابت هایی که شاید تاثیری در تعیین سرنوشت بالا و پایین جدول نداشت اما در نقل و انتقالات تابستانی و پیش فصل باعث بلاتکلیفی شد.

در واقع تا زمانی که تکلیف این سه دیدار مشخص نشود، نمی توان زمان نقل و انتقالات تابستانی (پیش فصل) را اعلام کرد، زیرا در صورت رای کمیته انضباطی به تکرار یکی از این دیدارها، تیم ها می شوند. قادر به انجام این کار است. با شروع انتقال و غیرفعال کردن نقل و انتقالات، دوباره در مسابقه شرکت کنید. به این ترتیب تا زمان مشخص شدن نتیجه این سه دیدار، زمان نقل و انتقالات لیگ برتر و لیگ یک فوتبال کشور اعلام نخواهد شد.

طبق معمول نقل و انتقالات تابستانی لیگ ها یک هفته پس از پایان مسابقات آغاز می شود و تقریباً ۹۰ روز ادامه دارد، اما زمان نقل و انتقالات لیگ دسته اول یک هفته پس از پایان نقل و انتقالات لیگ برتر انگلیس تا روز سه شنبه به پایان می رسد. بازیکنان جذب شده .. لیگ برتر انگلیس فرصت حضور در لیگ اول را نداشت اما امسال به دلیل عدم تکمیل لیگ برتر همه چیز قطعی نشده و همه منتظر رای کمیته انضباطی هستند.

انتهای پیام/
این را برای صفحه اول پیشنهاد دهید