بزرگترین موزه بین المللی کشتی در شهرستان جوبر – خبرگزاری مهر ، اخبار ایران و جهانبه گزارش خبرنگار مهر ، آقای محمود حسینی پور عصر پنجشنبه در مراسم بزرگداشت نام کوره ها با تبریک ولادت منجی عالم بشریت حضرت منجی، از زحمات ورزشکاران شهرستان در مسابقات جهانی صربستان قدردانی کرد و آن را افتخاری برای ملت بزرگ ایران و مازندران دانست و گفت: مازندران در همه چیز از جمله کشتی درخشید. .

با اشاره به اینکه ورزش کشتی با مردم مازندران عجین شده است، به افتخارآفرینی استان در عرصه فوتبال و تیم نساجی اشاره کرد و گفت: به نظر می رسد جوانان استان در رشته ها خوش فکر و خوش بین هستند. . در ورزش، علم و غیره.

وی ادامه داد: شهدای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس و جانبازان برای به اهتزاز درآوردن پرچم جمهوری اسلامی از جان خود گذشتند و شهدا و رزمندگان زیادی تقدیم احیای این پرچم شده اند.

حسین پور از ورزشکاران و کشتی گیران به عنوان پیشروان ورزشی یاد کرد و گفت: این قهرمانان الگو هستند. موفقیت بزرگ ورزشکاران جامعه و این افراد الگوی ارزشی واقعی دولت هستند و جوانان ما به این قهرمانان ایمان دارند.

استاندار مازندران گفت: جوانان ما راه می روند. موفقیت بزرگ سلام مردمی در دنیا پرچم ایران اسلامی را به اهتزاز در می آورند و شاهد هستیم که دشمنان آن سوی مرز تمام تلاش خود را به کار گرفتند تا جلوی حرکت جمهوری اسلامی ایران را بگیرند.

وی ادامه داد: برخی از خودشیفتگان و منافقان غرب برای جوانان دستور تهیه می کنند و باید بدانند که جوانان ما از قهرمانان ملی ما الگو می گیرند زیرا پرچم جمهوری اسلامی پرچم صلح است. آشوری او هست.

حسینی پور با بیان اینکه این موزه بزرگترین موزه کشتی در میان است بین المللی جوبار در کنار امکاناتی که بخش خصوصی در گویبار احداث می کند افزود: با راه اندازی این موزه گردشگری ورزشی با محوریت گویبار رونق می گیرد.

وی در خصوص تکمیل و تجهیز ورزشگاه ملی الشهید با حمایت دولت در کمتر از چهار ماه گفت: سرمایه گذاران خوبی در عرصه ورزش داریم و باید برای ارتقای این رشته ورزشی و زیرساخت های آن سرمایه گذاران کشتی وارد کنیم. .