بروزرسانی آسیب ساکون بارکلی: غول ها از شر جلوگیری می کنند


آرلینگتون ، تگزاس – غول ها زندگی بدون ساکون بارکلی ، قسمت 3 را تجربه می کنند.

به گفته منابع ، بارکلی از ناحیه مچ پا دچار پیچ خوردگی شد و احتمالاً بازیها را از دست خواهد داد ، اما غول ها یکشنبه نفس راحتی می کشیدند که اشعه ایکس تأیید کرد که دویدگی در پایان فصل دچار شکستگی استخوان نشده است. این سومین بار در چهار سال گذشته است که بارکلی از زمین خارج می شود و غولها بدون او در دو فصل گذشته 7-10 هستند.

“کنی گلادای” گیرنده می گوید: “این تازه است ، بنابراین من مطمئن هستم که برای او ناامید کننده است.” “اما او روحیه خوبی دارد.”

در ربع اول شکست 44 بر 20 مقابل کابوی ها ، سرش به طرف دیگر برگشته بود ، پس از یک پاس ناقص بالا رفت ، بارکلی در حالی که سرعتش را کم می کرد ، روی جوردان لوئیس در Cowboys Corner قدم گذاشت. سپس او روی هم تیمی خود کاداریوس تونی قدم گذاشت و روی زمین افتاد.

بارکلی زمین را ترک کرد ، چند دقیقه روی نیمکت نشست و درد شدیدی داشت ، در حالی که مربیان مچ پای او را معاینه کردند و در نهایت او روی یک گاری بارگیری شد تا به رختکن بازگردد. او به سرعت برای بازی محروم شد.

“جو جادج” سرمربی تیم ملی فوتبال گفت: “من به سلامتی و سلامتی بازیکن اهمیت می دهم.” “ما تمام تلاش خود را خواهیم کرد. اگر او آماده بیرون رفتن و بازی باشد ، به آنجا می رود و بازی می کند. اگر مجبور باشیم کاری انجام دهیم [do] برای اطمینان از اینکه او را به مرور زمان به سلامت می رسانیم ، همین کار را برای او انجام می دهیم. ”

ساکون بارکلی ، ستاره غول پیکر امروز زمین را ترک کرد
USA TODAY Sport

نمایش فاکس پای برهنه بارکلی را با تورم شدید فوری نشان داد. در آن زمان ، دکتر دیوید چائو – پزشک سابق چارجرز – تا حد زیادی برآورد کرد که این یک “پیچ خوردگی قابل ملاحظه مچ پا” بوده است.

چائو که وب سایت ProFootballDoc.com او در لیگ مورد احترام زیادی است ، می نویسد: “وقتی کفش برداشته می شود ورم می شود.” “پیچ خوردگی مچ پا برای اولین بار باعث آسیب بیشتر می شود. به این بدی نیست [a] پیچ خوردگی مچ پا ، اما بازگشت به آن سخت است ، حداقل دارای درجه 2 است [of 3] پیچ خوردگی ، که به معنی پارگی رباط های جانبی است. ”

فصل غول ها بعد از شروع 1-4 ، سه بازی پشت سر Cowboys ، رهبر NFC East ، به پایان می رسد. بنابراین او باید روی خطی خوب حرکت کند و اجازه ندهد بارکلی ، به صورت رقابتی ، سریعتر از آمادگی خود صحبت کند و در دراز مدت انفجار خود را به خطر بیندازد.

بارکلی در سال 2019 فقط سه بازی را با پیچ خوردگی شدید مچ پا از دست داد ، اما در پنج بازی اول پس از بازگشت خود نبود ، زمانی که به طور متوسط ​​4 یارد در حمل یا هفته های کمتری پس از هفته ها بازی کرد. این آسیب مچ پا در زمانی رخ می دهد که بارکلی هنگام بازگشت از جراحی در اکتبر گذشته با شکستگی ACL و مینیسک تا حدی شکسته شبیه خودش بود – دونده ای تعیین کننده.

Devontae Booker ، که در هفته سوم یک خراش سالم بود ، هر دو تاچ تاوندهای Giants (یکی عجله ، یکی دریافت) را به ثمر رساند ، اما به طور متوسط ​​فقط 2.5 یارد در هر بار حمل می کرد. غولها بوکر را به عنوان بیمه نامه زانو بارکلی امضا کردند. حالا به خاطر مچ پای بارکلی می توان او را صدا کرد.

قاضی گفت: “از آزمایش کره چشم ، او کارهای محکمی برای ما انجام داد.” وی گفت: دیدم دارد بالا و بالا می رود [blitzing] ایمنی در لبه او سخت تمرین می کند ، سخت بازی می کند ، ما به او به عنوان یک بازیکن اعتماد داریم. ”

دیدگاهتان را بنویسید